Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Tovar iba na predajni nie je možné objednať cez eshop!


Najpredávanejšie produkty

NOVÉ tablety ASUS MeMO Pad sú stávkou na istotu (15.02.2013)

Spoločnosť Asus sa už pomerne dobre etablovala na trhu tabletov a jej niektoré modely patria nie len medzi tie najvyhľadávanejšie zákazníkmi, ale aj medzi tie najlepšie. Ich výkonné modely pre náročných si už vydobyli svoje miesto a teraz prichádzajú na rad modely určené mladším používateľom, ktoré oslovujú svojim mladistvým dizajnom, príjemným vyhotovením, kvalitnou špecifikáciou a aj cenou, vďaka ktorej nebudete musieť siahnuť hlboko do vrecka.

Štýlové potešenie pre každého
Jednoduché vyhotovenie vám v 7 palcoch dá do rúk celý svet. Jednoduchú eleganciu dopĺňa zadná strana tabletu, ktorej povrch je pokrytý diamantovým vzorom a svojim farebnými prevedeniami si vás určite získa, nech už uprednostňujete akúkoľvek farbu. Nový ASUS MeMO Pad je stávkou na istotu. Zapáči sa každému, vyhovie každému, nič pri tom nepokazí. Oceníte aj jeho vynikajúcu prenosnosť, ktorá je výsledkom kompaktných rozmerov dotiahnutých do dokonalosti. S hrúbkou len 11,2 milimetra a hmotnosťou len 358 gramov sa MeMO Pad stane ideálnym spoločníkom kdekoľvek sa s ním vyberiete. Je dizajnovaný tak, aby vám presne padol do ruky.
ASUS MeMO Pad v našej ponuke


Kreativita bez obmedzení
Asus MeMO Pad je ideálnym partnerom aj vďaka tomu, že vás nijako neobmedzuje vo vašich záľubách. Množstvo skvelých aplikácií vám umožní ukázať sa vo fotografiách, jednoduchom kreslení, ale aj umožnia pohodlnejšie pracovať, či písať poznámky. Silnou stránkou nových tabletov od Asusu je aj práca so sociálnymi sieťami. Spojte sa so svojimi priateľmi bez hraníc a prezerajte si ich aktivitu na sociálnych sieťach z jedného miesta. A vďaka skvele spracovanému multitaskingu to môžete robiť aj všetko naraz.

Základom tabletu je populárny mobilný operačný systém Android™ 4.1 Jelly Bean. Ten je zárukou skutočne obrovské množstva rozličných aplikácií, vďaka ktorým môžete tablet používať takmer ľubovoľne a hlavne presne tak, ako vám to vyhovuje. Nezaostáva však ani po hardvérovej výbave. O skvelý zvuk sa postará SonicMaster Maxx Audio s Audio Wizard. Precízny a krištáľovo čistý zvuk tak máte na dlani. Predná HD kamera sa postará o bezproblémovú komunikáciu s vašimi priateľmi a ak by vám kapacita nepostačovala a na multimédiá by ste potrebovali viac, tak ju môžete rozšíriť pomocou microSD kartyMožnosti voľby
Asus MeMO Pad môžete na trhu nájsť v dvoch vyhotoveniach, čo sa týka veľkosti. Menšia verzia s veľkosťou 7-palcov dokonale sadne do ruky a môžete si vybrať z modelov s veľkosťou pamäte 8 alebo 16GB. Táto menšia verzia je vybavená procesorom VIA WM8950. Oproti tomu väčšia verzia je vybavená procesorom NVIDIA® Tegra3™ s frekvenciou 1,2GHz. Väčšia verzia má 16GB úložného priestoru a displej s veľkosťou 10,1-palca. Obe verzie tabletu majú 1GB RAM a navyše vám Asus dá 5GB úložného priestoru ASUS Webstorage


ASUS MeMO Pad 7 v našej ponuke          ASUS MeMO Pad 10 v našej ponuke
 Lietajte v oblakoch
Tablety Asus MeMO Pad vynikajú v zábave, no to nie je jediná vec, ktorú hravo zvládajú. O pohodlie pri práci nech už sa nachádzate kdekoľvek sa stará sada kancelárskych aplikácií. ASUS Cloud Experience vám umožní ukladať si všetko online a mať tak veci dostupné prakticky všade. Ešte viac však poteší špecializovaná funkcia ASUS WebStorage Online Office. Podporuje Microsoft Word, PowerPoint aj Excel a umožní vám prezerať, vytvárať, upravovať a zdieľať dokumenty v podporovaných programoch a pracovať s nimi online. Začnite pracovať na cestách, doma pokojne pokračujte.

Tento malý, no šikovný tablet si vás okamžite získa. Vyniká nie len po dizajnovej stránke, ale získa si vás aj svojimi bohatými možnosťami. Ponúka mnoho špecializovaných aplikácií na prácu aj zábavu a ak by vám niečo chýbalo, obchod GooglePlay vám ponúka tisícky aplikácií. Asus MeMO Pad vás osloví aj príjemnou cenou, takže vám na ceste k nemu nestoja žiadne prekážky.
 Najnovšie články a recenzie Zobraziť všetky články