Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Tovar iba na predajni nie je možné objednať cez eshop!


Najpredávanejšie produkty

Nové pamäte Kingston HyperX Predator pre náročných (08.11.2012)

Kingston, svetový líder vo výrobe pamäťových produktov, uvádza na trh novinku v podobe pamäťových modulov Kingston HyperX Predator, ktoré sú určené pre tých najnáročnejších používateľov. Tieto nová vysokovýkonné DRAM pamäťové moduly rozširujú produktovú radu HyperX a zároveň sa stavajú na jej čelo ako najvýkonnejší a najrýchlejší zástupca s najnižšou latenciou, ktorý by nemal chýbať v žiadnej hi-end zostave.
 
Pamäťe pre náročných
Kapacitou sa tieto moduly pohybujú od 4GB až do 32GB a nájdete ich aj v dvoj a štvorkanálových kitoch s kapacitou 4GB, 8GB, 16GB a 32GB v balení dvoch alebo štyroch kusov, takže si kapacitu vo svojej zostave môžete zvoliť takmer ľubovoľne podľa vlastných preferencií. Nové Kingston HyperX Predator slúžia ku spokojnosti tých najnáročnejších hardvérových entuziastov a ponúkajú frekvencie od 1600MHz
až do 2666MHz s latenciou CL9 a CL11. Vďaka vysokej rýchlosti a nízkej latencii tak dosiahnete celkové zvýšenie výkonu vašej zostavy.
 
Extrémny výkon
Najnáročnejších používateľov bažiacich po vysokom výkone potešia aj jednoduché možnosti pretaktovania, ktoré Predator pamäťové moduly umožňujú. Jedným z faktorov, ktorým za to vďačia je aj prevádzkové napätie 1,5V a 1,65V, vďaka čomu aj po pretaktovaní dosiahnete vysokú stabilitu. Ďalším faktorom je podpora technológie eXtreme Memory Profile vyvinutej spoločnosťou Intel. Vďaka technológii XMP môžete v podporovaných základných doskách jednoducho a efektívne zvyšovať frekvencie pomocou drobných úprav v BIOSe.

Aj napriek tomu, že základné dosky vybavené čipovými sadami
AMD nepodporujú technológiu XMP, tak nemusíte zúfať. HyperX
XMP môžete na takýchto zostavách používať aj vďaka manuálnemu pretaktovaniu.
 
 

Agresívny moderný dizajn
Kingston HyperX Predator vynikajú nie len vďaka svojmu vysokému výkonu a výnimočným možnostiam, ale aj unikátnym dizajnom, ktorý už na prvý pohľad jasne dáva najavo, do ktorého segmentu sa tieto pamäťové moduly zaraďujú. Agresívny dizajn v modro-čiernom prevedení však neplní len estetickú funkciu, ale aj účelnú. Používateľom umožňuje ľahkú údržbu od prachu a nečistôt, tvorí vlastne veľké pasívne chladenie a napomáha predlžovať životnosť pamäťových modulov.

Kingston HyperX Predator podporuje čipové sady spoločnosti Intel: P55, H67, P67, Z68, H61 (AG) a Z77. Čipové sady spoločnosti AMD: A75, A87, A88, A89, A78 a E35 (Fusion).

Aktuálna ponuka Kingston HyperX Predator pamätí Najnovšie články a recenzie Zobraziť všetky články