Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Tovar iba na predajni nie je možné objednať cez eshop!


Najpredávanejšie produkty

HP 15-r266nc, modrý
399 

 

HP 15-ba027nc
412 

 

NOVÉ notebooky HP Pavilion 15 nadväzujú na obľúbenú sériu HP Pavilion G6 v tom najlepšom (25.07.2013)

V informačných technológiách nie je nikdy na škodu budovať si dobré meno, na ňom stavať tradíciu, či základy pre ďalší rozvoj. Preto napríklad v priebehu mnohých rokov poznáme mnoho produktov nesúcich rovnaké meno a rovnaké črty. Notebooky od HP si tiež vytvárajú akýsi vlastný svet. Jeden nadväzuje na druhý v rámci jednej rodiny a ak ste si starší model v niečom obľúbili, novší by vám mal priniesť to isté.

Určite poznáte populárne notebooky HP rady Pavilion G6. Jedná sa o jeden z najpredávanejších multimediálnych notebookov pre bežné a každodenné použitie hlavne do domácnosti. Celé dni leží na stole, občas ho hodíte do tašky a zoberiete niekam so sebou. Nestojí vás veľa, nedá vám úplné maximum na hry a aplikácie, ale môžete si byť istí, že keď ho doma budete potrebovať, vždy tam bude a bude pripravený vám poslúžiť. Približne takéto meno si séria G6 vytvorila. A teraz naň chce nadviazať novinka. Notebooky HP série Pavilion 15.

HP Pavilion 15 sa snaží nadviazať na obľúbenú sériu HP Pavilion G6 v tom najlepšom.
Chce byť dokonalým domácim spoločníkom , ktorý je spoľahlivý a určený na bežné každodenné používanie. So zameraním na tento cieľ bol vytvorený, preverený a aj testovaný. Splnenie každodenných úloh tak má v malíčku. Nie vo veľkom štýle. Nie draho. Zato spoľahlivo a osvedčene. Chatovanie, internet, písanie prác, dokumentov, vytváranie prezentácií, či úprava fotiek. Úlohy, z ktorými sa stretáva každý z nás. Úlohy, pre ktoré je HP Pavilion 15 stvorený.

Aktuálna ponuka novéj série HP Pavilion 15 na našom e-shope.
HP Pavilion 15 sú určené každému. Mladí aj starší, ženy aj muži, hľadajúci jednoduchú zábavu aj spoľahlivý pracovný nástroj. Tomuto sa taktiež muselo podriadiť hneď niekoľko faktorov, aby si z ponuky mohol vybrať skutočne každý. Narazíte tu tak napríklad na rôzne konfigurácie od slabších až po výkonnejšie. Všetky však stále v rozumnej cenovej hladine. A taktiež výzor si môžete vyberať podľa seba. Aby zodpovedal vašej osobnosti, vašej chuti. Červený, biely, strieborný, či modrý. Je to len na vás.

Vyhotovenie notebookov HP Pavilion 15 je jednoduché, no elegantné a aj štýlové. Ak aj dáme bokom farebné vyhotovenia, stále sa na naň dobre pozerá a čo je ešte dôležitejšie, veľmi príjemne sa s ním pracuje. Veľký displej, priestranná, komfortná a pohodlná klávesnica a odlíšená numerická časť sa snažia čo najviac vyhovieť vašim požiadavkám na pohodlie. Notebook je tenší, ľahší a prenosnejší ako jeho predchodcovia.

Aktuálna ponuka novéj série HP Pavilion 15 na našom e-shope.
Výbavou tieto notebooky krásne zapadajú do škály strednej triedy. Používajú moderné technológie od Intelu a aj AMD. Výkonné dvojjadrové procesory, v niektorých modeloch až 8GB RAM, bohatý úložný priestor pre vaše súbory, optická mechaniky, či grafické karty od menších integrovaných až po výkonnejšie dedikované. Nechýba kvalitný obraz, výborný zvuk, čítačka pamäťových kariet, či všetky dnes predstaviteľné rozhrania. Každodenné používanie notebooku sa pre vás stane hrou.

S kúpou notebooku HP, samozrejme aj Pavilion 15, navyše dostávate až nevídané možnosti podpory od výrobcu. Interaktívne riešenia, ktoré vám pomôžu s najlepším optimalizovaním výkonu a celkového chodu notebooku, vám poskytne HP Support Asistent. Špeciálna podpora predinštalovaného softvéru je samozrejmosť.

Aktuálna ponuka novéj série HP Pavilion 15 na našom e-shope.

 Najnovšie články a recenzie Zobraziť všetky články