Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Tovar iba na predajni nie je možné objednať cez eshop!


Najpredávanejšie produkty

Nové konfigurácie SHARK Witcher Edition s podobným výkonom za menej peňazí (28.06.2015)

Nie je to tak dávno, čo sme vám predstavili nový modelový rad našich nadupaných herných mašín, ktorý sa inšpiroval v najväčšom tohtoročnom hernom hite. Zaklínač 3: Divoký hon nás inšpiroval k tomu, aby sme vytvorili zostavy, kde si hru budete môcť užiť bez kompromisov a navyše svojim jedinečným vyhotovením poteší každého náročného hráča a fanúšika série Zaklínač.

Mnohí z vás už určite doma hrajú na svojich nových herných mašinách, no pripravili sme niečo aj pre ďalších z vás, aby si viac hráčov mohlo užiť takúto zostavu. Na základe veľkého ohlasu našich zákazníkov sme tak zostavili nové konfigurácie našich zostáv SHARK Hunter - Witcher Edition, ktoré si zachovávajú všetko, čím boli typické tie pôvodné, no sú cenovo dostupnejšie. Jedinečný herný stroj si tak teraz môžete dopriať oveľa jednoduchšie.

Obrázok je ilustračný, uvedené zostavy neobsahujú vodné chladenie.


Samozrejme, s nižšou cenou musela nastať aj menšia zmena v konkrétnych konfiguráciách, dvojica nových zostáv stále nepozná žiadne kompromisy a pristupovali sme k nim tak ako k ostatným. Stále sa držíme toho, že sami sme hráči a tak aj pripravujeme zostavy pre hráčov. Vsadili sme na kvalitné komponenty s dobrým pomerom ceny a výkonu a taktiež na ich celkovú súhru. Aj v prípade našich noviniek tak už dizajn jasne hovorí o tom, že sú obe zamerané na herné nasadenie. Prvotriedna skrinka NZXT Source 340 odhaľuje komponenty a aj jedinečné vizuálne prvky ako červenú kabeláž a sexi podsvietenie. Skrinka vynikne aj jedinečným motívom Geralta z Rivie.

Opäť sme vsadili na kvalitný modulárny zdroj Corsair, ktorý ťahá celú zostavu. Kvalitné základy sme položili v hernej základnej doske Asus H97 Pro Gamer. Aj vďaka nej budete môcť z jednotlivých komponentov dostať ešte viac. Tú sme osadili štvorjadrovým procesorom Intel Core i5-4460, ktorý dosahuje maximum až 3,30GHz a o jeho chladenie sa stará výkonný a tichý chladič Cooler Master Hyper 212+ EVO. Obe naše nové zostavy sme vybavili aj 8GB herných pamätí HyperX Fury.
O kvalitný vizuálny zážitok sa postarajú grafické karty NVIDIA GeForce GTX od Asusu v prevedení STRIX. V prípade lacnejšej z dvojice zostáv je to GTX960 so 4GB VRAM, v prípade tej drahšej zas GTX970 so 4GB VRAM. Pozadu nie je ani kvalitný zvukový systém SupremeFX s podporou 8 kanálového zvuku a niekoľkých špičkových technológií. Obe zostavy sme navyše vybavili hybridným pevným diskom s kapacitou 1TB, ktorý kombinuje dostatočnú kapacitu s rýchlosťou flash technológie pre rýchly prístup k často používaným dátam.

A k tomu všetkému vám, samozrejme, dáme aj nádielku rôznych väčších a menších darčekov. V prvom rade je to tradičné tričko s motívom Zaklínača. Náruživí hráči ocenia dvojicu vynikajúcich titulov. Medzi nimi nesmie chýbať práve Zaklínač 3: Divoký hon, no okrem neho tu nájdete aj zavŕšenie Arkham trilógie od Rocksteady – Batman: Arkham Knight. A nakoniec si od nás odnesiete aj balíček s piatimi ďalšími hernými titulmi od Intelu. 


 Najnovšie články a recenzie Zobraziť všetky články