Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Tovar iba na predajni nie je možné objednať cez eshop!


Najpredávanejšie produkty

NOVÉ herné zostavy SHARK Combine I s najnovšími grafikami GTX970 a GTX980 (12.11.2014)

Hardvérové hranice sa dnes neposúvajú tak rýchlo, ako tomu bolo v minulosti. Pred desaťročím ste museli plynule a postupne upgradovat svoju zostavu, ak ste sa chceli držať najnovších trendov. Dnes je však situácia výrazne odlišná, posun vpred prichádza v skokoch, kedy na trh príde nová generácia určitého hardvéru, ktorá nepredstavuje len prečíslenie, ale skutočnú novinku. Svedkami takého skoku sme práve teraz a dokazujú nám to aj jesenné herné hity. Aby ste si ich užili v plnej paráde, budete potrebovať len to najlepšie a v tom prípade máme niečo, čo by sa vám rozhodne mohlo páčiť.

Predstavujeme vám naše nové herné PC zostavy SHARK Combine I. Zo štvorice modelov by si mal vybrať každý náruživý hráč to pravé pre seba. V každom prípade bolo našim cieľom priniesť zostavu, ktorá čo najlepšie kombinuje vysoký výkon, kvalitu a sympatickú cenu, aby ste kvôli nim nemuseli siahať hlboko do vrecka. Aj preto Combine I nevsádzajú len na jedinú platformu, ale na symbiózu jednotlivých komponentov, pričom dostupná cena sa neodrazila na žiadnych kompromisoch.

Aj vďaka tomu sú všetky zostavy Combine I umiestnené v elegantných a kvalitných čiernych skrinkách Collermaster Silencio 550 Matte, ktoré okrem luxusného minimalistického dizajnu a vyhotovenia zaručujú aj skutočne tichý chod, takže vás pri hraní či práci vôbec nič neruší. To sú však len „drobnosti“ pre spokojnosť hráča, to najdôležitejšie sa totiž samozrejme skrýva pod kapotou a práve tam sa skrýva sila týchto zostáv.

Celá štvorica je postavená na platforme Intel® H97, konkrétne na vynikajúcich základných doskách Asus H97-Plus, ktoré ako novinky na trhu umožňujú dostať z hardvéru ešte viac. Ich srdcom sú inovatívne procesory Intel Core i7 Refresh 4. generácie. Disponujú 4 jadrami, základnou frekvenciou 3,6GHz a vďaka funkcii Turbo Boost 2 sa dokážu dostať až na 4GHz. Procesor je chladený veľmi spoľahlivým a tichým chladičom Coolermaster Hyper T4. Navyše vďaka takémuto základu môžete ťažiť aj z výhod funkcií. Napríklad Intel Smart Response, Intel Smart Connect alebo Intel Rapid Start. Tie pomôžu hneď v niekoľkých ohľadoch a dokážu uľahčiť prácu s často používanými dátami, pripojiť sa aj v režime spánku, či PC okamžite prebrať.S veľkými pevnými diskami sa nemusíte obávať, že by ste niekedy narazili na nedostatok miesta, no celému chodu systému isto prospeje prítomnosť najobľúbenejších a v súčasnosti jedných z najlepších SSD diskov Samsung EVO 840. Kapacita pevného disku ako aj SSD disku sa líši vzhľadom na konkrétny model, no v každom prípade poskytujú skutočne slušnú porciu miesta. Preto sú zostavy vhodné aj na prácu s videom alebo grafikou.

Vyvážené zostavy sú doplnené až o 16GB RAM, čo vám možno dnes môže pripadať ako veľké množstvo, no do budúcnosti s tým určite neurobíte chybu. Navyše ide o špičkové herné pamäte HyperX Fury, ktorých parametre sú prispôsobené nasadeniu v náročných hrách. Výkonné grafické karty AMD Radeon a NVIDIA GeForce s až 4GB VRAM si zase poradia s hrami dneška aj budúcnosti. Dvojica najvýkonnejších zostáv je navyše vybavená novinkami GeForce GTX 970 a GTX 980, o ktorých ste už mohli čítať aj u nás a dobre viete, že do vrecka hravo schovávajú konkurenciu. Celá štvorica tak je určená nie len na hranie, ale aj na náročnú prácu s videom alebo grafickým softvérom.
Všetky naše zostavy samozrejme sami testujeme, aby sme zabezpečili čo najlepší chod a vyladenie po každej stránke. Či už je to chladenie, hluk alebo samozrejme výkon. Aj preto vám ich vieme priblížiť aj inak ako obyčajným textom. Ak by sme vám totiž mali len jedinú z nich odporučiť, určite by to bola tá tretia. Obsahuje už spomínaný procesor, 16GB RAM, 2TB HDD s 250GB SSD a grafickú kartu NVIDIA GeForce STRIX GTX970. Vďaka tomu všetkému sme s týmto PC v základom nastavení dosiahli skvelých 9842 bodov a to v poslednej verzii benchmarku 3D Mark.

A ako bonus navyše, k všetkým uvedeným zostavám od nás dostanete štýlové tričko s logom "SHARK for GAMERS" a jedinečný balík kupónov na stiahnutie vybraných hier, vybrať si môžete medzi 3 horúcimi novinkami: Far Cry 4, Assassin Creed Unity alebo The Crew.
 Najnovšie články a recenzie Zobraziť všetky články