Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Tovar iba na predajni nie je možné objednať cez eshop!


Najpredávanejšie produkty

NOVÉ herné mašinky SHARK Prodigy v limitovanej edícii (17.11.2013)

Sú rôzne spôsoby, ako sa hrať na PC. Môžete byť hardcore hráčom, ktorý potrebuje zachytiť každý detail, aby sa mohol merať s najlepšími. Môžete sa nechať vtiahnuť do hlbokých príbehov najrôznejších svetov. Alebo si radi krátite dlhé chvíle jednoduchými, ale návykovými hrami typu Angry Birds, či World of Goo. V každom prípade ale môžete hrať elegantne a štýlovo ako ešte nikdy predtým. Navyše so zostavami SHARK Prodigy vás to nemusí ani veľa stáť.

Predstavujeme vám trojicu noviniek v našej ponuky. Nové počítačové zostavy SHARK Prodigy majú čo ponúknuť hlavne používateľom, ktorí sa pri PC radi bavia. Či už ide o multimédiá alebo videohry, za prijateľnú cenu dostanete viac než len slušný výkon v zostavách, ktoré sú vybavené najmodernejšími technológiami. A to nie je všetko. Vieme, že každý hráč chce hneď vyskúšať železo, ktoré mu pristálo pod stolom. Preto vám k týmto počítačom pribalíme aj balíček najnovších herných hitov. Medzi nimi môžete nájsť napríklad Batman: Arkham Origin, Splinter Cell: Blacklist, Assassin's Creed IV: Black Flag a iné.Naše nové herné zostavy sú postavené v skrinkách Bitfenix Prodigy, ktorých hlavnými prednosťami sú kompaktné rozmery, vycibrený dizajn, jednoduchá elegancia a mladícka hravosť plná elánu. Už na prvý pohľad viete, že v tejto skrinke sa skrýva niečo, čo sa spája so zábavou. Jednotlivé zostavy sú navyše nie len cenovo a výkonnostne odstupňované, ale líšia sa aj vo farebnom vyhotovení. Červená je sexi, ale zároveň najlacnejšia v našej ponuke. Živá zelená predstavuje zlatý stred. V čiernej skrinke sú top komponenty.

Spoľahnúť sa môžete na špičkové technológie, ktorými sme naše zostavy vybavili. Skrinky sú ďalej osadené výkonným 600 W zdrojom s 12 cm ventilátorom a PFC. Samozrejmosťou sú špičkové pamäte. Až 8 alebo 16 GB RAM Kingston HyperX Beast je zárukou špičkovej kvality, ktorá je šitá na mieru nasadeniu v hrách. Bezproblémový chod zabezpečuje kvalitný pasívny chladič. Nechýba ani 8-kanálový zvuk, všetky potrebné porty, výstupy/vstupy a rozhrania. A nakoniec sú tieto zostavy osadené 1 TB alebo 2 TB hybridnými pevnými diskami SSHD, ktoré v sebe kombinujú flash technológiu SSD diskov s vysokou prenosovou rýchlosťou klasických pevných diskov.Všetky naše zostavy SHARK Prodigy sú vybavené poslednou generáciou procesorov Intel Core, ktoré vynikajú vyšším výkonom a zlepšenou efektivitou. Samozrejme sa líšia v závislosti od konkrétnej zostavy. Najjednoduchšia zostava z našej ponuky je vybavená štvorjadrovým procesorom Intel® Core™i5-4570 s frekvenciou 3,20 GHz, ktorý dopĺňa grafická karta AMD Radeon R9 270X 2 GB.
Prostrednú zostavu okupuje štvorjadrový procesor Intel® Core™i5-4670K, doplnený o účinné chladenie Coolermaster Hyper TX3 EVO, takže zostava je priam stvorená na pretaktovanie, dostatočný grafický výkon zabezpečí NVIDIA GeForce GTX670 2 GB grafická karta. Vrcholom je zostava osadená procesorom Intel® Core™ i7-4770K s frekvenciou 3,50 GHz a grafickou kartou
NVIDIA GeForce GTX770 2GB. Táto zostava je navyše vybavená jedinečným vodným chladením Coolermaster Seidon 120M. Doprajte si niečo viac, ako je bežný štandard.

Jednotlivé zostavy sú konfigurovateľné na základe požiadaviek zákazníka. Farebnosť skriniek je kombinovateľná a je možné rozšíriť ju o biele a modré prevedenie. V zostavách SHARK Prodigy dostanete špičkové komponenty, výborný pomer ceny a výkonu a to všetko vo vynikajúcej skrinke, ktorá je kompaktná a vyzerá skvele. Navyše, aby ste mali zostavu hneď čím prevetrať, tak vám k nej pribalíme aj balíček herných hitov. Vyberie si skutočne každý.


Najnovšie články a recenzie Zobraziť všetky články