Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Tovar iba na predajni nie je možné objednať cez eshop!


Najpredávanejšie produkty

Nová limitovaná edícia SHARK STORM III neprekvapí len výkonom... (29.05.2014)

Herné „pecky“ prichádzajú a odchádzajú, no výkon zostáva. Na to sme mysleli pri zostavovaní našich nových herných počítačov série Storm III. Dlhoročné skúsenosti z hrania, najnovšie technológie a kreativitu sme spojili do ultimátneho PC. Ak ste si vyhliadli novinku na poli herných titulov, no váš súčasný počítač je na ňu prikrátky, siahnite po zostavách FX Storm III.

Váš počítač už nikdy nikto neprehliadne. Nie len kvôli skvelému výkonu v hrách vďaka poctivým komponentom, ale najmä kvôli jeho úžasnému modernému dizajnu. Nové herné zostavy Shark AMD Storm III predstavujú jedinečné dizajnové kúsky bez výkonnostných kompromisov. A ak očakávate vysokú cenu, budete prekvapení. Z vašej peňaženky si odkroja tak málo, až sa pri pohľade na PC nebudete stačiť čudovať.
Sami sme hráči a preto sme pri každom kúsku tejto zostavy mysleli na čo najlepší herný zážitok. Každý komponent spĺňa najprísnejšie nároky hráčov, ale zároveň ladí aj s nízkou cenou zostavy. Po vybalení z krabice vás okamžite ohúri dizajnová skrinka SPEC-01 od spoločnosti Corsair. Samotná skrinka je dôkazom, že skvelý výzor a šikovný dizajn sa môžu snúbiť aj s pevnou konštrukciou. Aby ste sa odlíšili od šedého priemeru, vytvorili sme limitovanú edíciu herných počítačov. Priehľadnú časť bočného panelu lemuje herný vizuál, ktorý vďaka systému viacerých LED podsvietených ventilátorov vynikne najmä v noci. Kochať sa tak môžete aj pohľadom na nadupané komponenty. Farebné LED podsvietené ventilátory dokonale vychladia celý priestor v skrinke. Aby sa umocnil herný prejav zostavy, o chladenie komponentov sa stará overená kvalita v podobe vodného chladenia Seidon 120V.

Ponuku konfigurácii z limitovanej edície SHARK STORM III nájdete na našom e-shope.

Základ výkonu udáva osemjadrový herný procesor z FX série od AMD FX-8320. Jadrá procesora pracujú na základnej frekvencii 3500 MHz, no pri hernej náloži im môžete dať poriadne zabrať, až na 4000 MHz. S procesorom perfektne spolupracujú najmodernejšie RAM pamäte z hernej edície HyperX Fury od Kingstonu. S frekvenciou 1600 MHz a kapacitou 8 GB sa v najbližšom roku určite nemusíte báť, že výkon počítača bude doplácať na operačnú pamäť.

Grafický výkon je v hrách prvoradý, čomu sme prispôsobili aj výkon ďalších komponentov. Do zostáv sme umiestnili aktuálne najobľúbenejšie grafické karty od ASUSu. V základnom modeli nájdete AMD Radeon R7 260X s vlastnou pamäťou 2 GB. Pre náročnejšie hry môžete zvoliť aj R9 270X (2 GB) alebo dokonca R9 280X (3 GB), ktorá si poradí aj s najnovšími hernými titulmi pri vysokých detailoch. A aby ste nikdy nemuseli robiť kompromisy v tom, čo si ukladáte na pevný disk počítača, vybrali sme pre dostatočné štedré úložné priestory – od 1 TB v základnej zostave až po 2 TB. Navyše pre prvých 20 objednávok sme pripravili balík 4 hier podľa vlastného výberu.

Nezabudnite, že voľba je šancou na zmenu k lepšiemu. Ak si vyberiete počítač zo série FX Storm III, urobíte správne rozhodnutie.

Ponuku konfigurácii z limitovanej edície SHARK STORM III nájdete na našom e-shope.Najnovšie články a recenzie Zobraziť všetky články