Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Tovar iba na predajni nie je možné objednať cez eshop!


Najpredávanejšie produkty

NOVÁ Lenovo Yoga 3 PRO - dokonalé konvertibilné zariadenie (09.12.2014)

Yoga je pomenovanie pre zariadenia, od ktorých vždy už od začiatku očakávate veľké veci. Taký silný brand sa v Yoge podarilo Lenovu vybudovať. Po stránke kvality, ponuky a imidžu ide v mnohých ohľadoch o prvú voľbu mnohých zákazníkov a nezáleží pri tom na tom, či ide o ultrabook alebo napríklad aj tablet. Už určite dobre viete, že Yoga zariadenia ťažia najmä z hybridnej konštrukcie, ktorá im umožňuje široké možnosti prispôsobenia.

Môžete sa spoľahnúť, že v žiadnom z týchto ohľadov vás nesklame ani novinka Lenovo IdeaPad YOGA 3 PRO. Aj tento ultrabook samozrejme ponúka všetky štandardné režimy používania ako notebook, stojan, stan a tablet, pričom záleží na tom, ako moc displej pootočíte. To však ešte vylepšuje úplne novým dizajnom pántov. Tie už na prvý pohľad vyzerajú zložito, je ručene zostavený z 813 samostatných častí a vymodelovaný podľa remienka hodiniek. Výsledok je však flexibilnejší a stabilnejší ako kedykoľvek predtým. Samozrejmosťou sú kvalitné materiály, záves je vyrobený z hliníka a ocele, aby toho vydržal veľa a dlho.

Dnes je už samozrejmosťou, že zariadenia bežia na operačnom systéme Windows 8.1 a ani Yoga 3 PRO nie je výnimkou. Dokážete s ňou však zo systému dostať viac a to vďaka dotykovému displeju podporujúcemu ovládanie všetkými desiatimi prstami. Nechýba ani zaujímavá výbava, napríklad inteligentný softvér Yoga Harmony, ktorý optimalizuje a prispôsobuje používanie vášho zariadenia. No a samozrejme svojimi aplikáciami ultrabook vybavilo aj samotné Lenovo.

Nová Yoga 3 PRO je ideálna na cesty. Je tenký len necelých 13mm, čo v segmente 13,3-palcových ultrabookov stále predstavuje niečo ojedinelé. Taktiež hmotnosť len 1,19kg vám zaručuje, že si ho so sebou môžete zobrať kamkoľvek a nikdy vám nebude naobtiaž. Toto je skutočne zariadenie pre aktívnych ľudí, ktorí sú často celé dni na cestách a neustále potrebujú mať v notebooku spoľahlivého pomocníka. Aj napriek rozmerom v ňom tak nájdete batériu s vysokou kapacitou, ktorej pomáhajú úsporné technológie a spolu zaručujú, že nová Yoga pobeží na jedno nabitie až 9 hodín.Displej novej Yogy 3 PRO nie je len dotykový, ale očarí najmä vysokým rozlíšením až 3200 x 1800 pixelov. Jeho základnými znakmi je ostrý obraz, verné podanie farieb a aj široké pozorovacie uhly. Zážitok z multimédií by však nebol kompletný bez kvalitného audia. O to sa starajú prémiové reproduktory JBL s technológiou Waves Audio. Pracovať sa vám bude pohodlne aj v tme vďaka podsvietenej klávesnici. No a samozrejme tu nechýba ani HD webkamera pre komunikáciu s klientmi aj prieteľmi.

Lenovo IdeaPad Yoga 3 PRO je vyšperkovaný hardvérovou výbavou, ktorá našla dokonalú rovnováhu medzi produktivitou a energetickou nenáročnosťou. Jej centrom je moderný dvojjadrový procesor Intel Core M-5Y70 so základnou frekvenciou 1,6GHz, no s Turbom sa vytiahne až na 2,6GHz. S ním úzko súvisí aj integrovaný grafický čip Intel HD 5300. Nájdete tu aj 8GB RAM a bleskovo rýchly SSD disk s kapacitou 512GB. No určite poteší aj fakt, že ultrabook ponúka WiFi a/c adaptér, ktorý ponúka ešte rýchlejšie pripojenie ako predchádzajúce generácie.


 Najnovšie články a recenzie Zobraziť všetky články