Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Tovar iba na predajni nie je možné objednať cez eshop!


Najpredávanejšie produkty

Nová kolekcia smartfónov Lenovo zaujme cenou ale aj dizajnom (23.09.2014)

Spoločnosť Lenovo pravdepodobne všetci veľmi dobre poznáte a to najmä zo sféry notebookov, kde majú nie len niekoľko veľmi obľúbených modelov, ale dokonca niekoľko populárnych modelových radov. Tak isto v minulosti aj pomohli definovať nové triedy notebookov, ako napríklad v prípade konvertibilných zariadení. Už dlhšie sa však sústredia aj na kategórie zariadení, kde by ste možno práve túto značku nečakali. Možno kvôli tradícii, možno kvôli orientácii na iné spektrum trhu, no zdá sa, že takmer všade majú čo ponúknuť.

Niekoľko inteligentných telefónov značky Lenovo ste už mohli vidieť. Napríklad obľúbený model K900, s ktorým však spoločnosť mierila do vyššej triedy. Dnes vám predstavíme niekoľko noviniek, s ktorými však na to idú opačne. Do sveta vypustili štvoricu nových modelov, ktoré chcú zákazníkov osloviť najmä veľmi prístupnou cenou, za ktorú chcú ponúknuť rozumné možnosti a schopnosti. Ich štvorica nových Androidov sa však v konkurencii nestratí.

Lenovo A536
Najjednoduchším a najlacnejším z nových mobilov je Lenovo A536, ktorý na trh prichádza v bielom a čiernom farebnom vyhotovení. Beží na operačnom systéme Android 4.4 KitKat, čo vám zaručuje otvorenú platformu a prístup k mnohým aplikáciám. Jeho hlavnou výhodou je možnosť používať dve SIM karty. Telefón obsahuje 5" TN displej s rozlíšením 480 x 854 pixelov, štvorjadrový procesor MTK 6582, 1GB RAM a 8GB úložného priestoru, ktorý môžete rozšíriť o pamäťovú kartu. Nechýbajú všetky dnes štandardné možnosti a ani 5-megapixelová kamera s LED bleskom, digitálnym priblížením a automatickou expozíciou.
Viac informácií osmartfóne Lenovo A536 nájdete tu.
Lenovo A859
O niečo vyššie nájdete Lenovo A859 v elegantnom bielom vyhotovení, ktorý taktiež obsahuje možnosť použitia dvoch SIM kariet a k tomu ponúkne aj lepší displej - 5" IPS s rozlíšením 1280 x 720 pixelov so širokými pozorovacími uhlami. Taktiež poteší 8-megapixelová kamera s LED bleskom, digitálnym priblížením a automatickou expozíciou, či niekoľko šikovných senzorov. Oceníte aj slušnú výdrž batérie. Vo vnútri nájdete celkom štandardnú výbavu ako štvorjadro MTK 6582, grafický čip PowerVR SGX544, 1GB RAM a 8GB úložného priestoru, ktorý môžete rozšíriť o pamäťovú kartu. Celé to spája operačný systém Android 4.2 Jelly Bean. 
Viac informácií osmartfóne Lenovo A859 nájdete tu.
Lenovo S850
sú štýlové kúsky v energickom ružovom a tmavomodrom farebnom prevedení, ktoré útočia najmä na mladé publikum. Telefón je štíhly a ľahký, pričom tým len podčiarkuje svoj jedinečný štýl. Kvalitný 5" IPS displej s rozlíšením 1280 x 720 pixelov vám umožní na cestách sledovať obľúbené seriály a 13-megapixelová kamera s LED bleskom, digitálnym priblížením a automatickou expozíciou sa postará o kvalitné fotky. Telefón beží na operačnom systéme
Android 4.2 Jelly Bean a v jeho vnútri nájdete štvorjadro MTK 6582, grafický čip PowerVR SGX544, 1GB RAM a 8GB úložného priestoru, ktorý môžete rozšíriť o pamäťovú kartu.
Viac informácií osmartfóne Lenovo S850 nájdete tu.Lenovo S860
Na čele dnešných noviniek stojí Lenovo S860 a svedčí o tom aj elegantným dizajnom a vyhotovením z brúseného hliníka v šedej farbe. A nie je to len o výzore. S Lenovo S860 dokážete viac po každej stránke. Disponuje obrovskou batériou s kapacitou 4000 mAh a výborným 5,3" IPS displejom s rozlíšením 1280 x 720 pixelov. Nezaostáva ani výbavou a štandardné komponenty ako štvorjadro MTK 6582 a grafický čip PowerVR SGX544 sú doplnené 2GB RAM a 16GB úložným priestorom bez možnosti rozšírenia o pamäťovky. Úplnou novinkou je však možnosť nabíjania batérie iných zariadení pripojením k telefónu S860 prostredníctvom priloženého kábla USB On-the-Go, takže vám dokáže pomôcť v každej situácii.

Viac informácií osmartfóne Lenovo S860 nájdete tu.


 Najnovšie články a recenzie Zobraziť všetky články