Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Tovar iba na predajni nie je možné objednať cez eshop!


Najpredávanejšie produkty

Nakúp v SHARKu aspoň za 30 a vyhraj hlavnú cenu alebo jeden z našich SHARK balíčkov (24.08.2014)

K SHARKu neoddeliteľne patria jedinečné akcie a špeciálne ceny a ani tentoraz vás v tomto ohľade nesklameme. Tentoraz vám ponúkneme našu doteraz najväčšiu akciu. Pred rokom sme vám k notebookom dávali chladiace podložky, aby  ste sa nemuseli báť prehriatia vášho nového notebooku počas horúcich letných dní. Nedávno sme vám predstavili Cashback akciu so značkou Asus, no a teraz spolu s nami môžete súťažiť o úžasné ceny.

Jediné, čo vám k prihláseniu do súťaže stačí, je nakupovať u nás. Nezáleží na tom, či nakúpite v našej kamennej predajni alebo prostredníctvom internetového obchodu www.shark.sk. Stačí ak svoj nákup, ktorého cena presahuje hodnotu 30€, zaregistrujete na našej stránke a okamžite ste zaradení do súťaže o hlavnú cenu v hodnote až 1999
a špeciálne SHARK balíčky, ktoré budeme žrebovať každý týždeň.Celkovo tak u nás môžete vyhrať 51 skvelých cien. Je to jednoduché a registráciu nákupu zvládne skutočne každý. Žrebovanie  hlavnej ceny sa uskutoční 3. októbra 2014, pričom do celej súťaže budú zaradené všetky registrované pokladničné bloky a faktúry  za nákupy uskutočnené v období od 18. augusta do 30. septembra.

A o čo hráte? 

Hlavnou cenou je úžasné Ultra HD multimediálne centrum Samsung spolu s konzolou Xbox One a pohybovým senzorom Kinect  2.0 v hodnote 1999€. Centrum sa skladá z Ultra HD 3D TV  Samsung UE50HU6900 vybaveného všetkými modernými funkciami a  taktiež aj z Blu-ray domáceho kina a all-in-one systému Samsung HT-H5500. Ten podporuje 3D prehrávania a aj  funkcie ako  bezdrôtové pripojenie so smartfónom alebo tabletom na zdieľanie fotiek, hudby a videí. Nemusíte však zúfať, nakoľko veľmi pekné ceny vás čakajú aj v Shark balíčkoch, z ktorých sa každý týždeň bude môcť tešiť až 10 výhercov.

Takže  nezabudnite: stačí nakúpiť aspoň za 30€,  zaregistrovať svoj doklad alebo faktúru z internetového obchodu v našom jednoduchom formulári a potom už len čakať, či sa na vás usmeje šťastie. 
Sharky vám drží plutvy!
Najnovšie články a recenzie Zobraziť všetky články