Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Tovar iba na predajni nie je možné objednať cez eshop!


Najpopulárnejší ASUS Transformer Book znova skladom. Musíte ho mať doma... (26.03.2014)

Asus Transformer Book T100TA patrí k jedným z najvýraznejších technologických produktov minulého roka. Nadväzuje na tradíciu Transformer zariadení, ktoré už určite veľmi dobre poznáte. To so sebou nesie jednoduchú prenosnosť (s hrúbkou len 10,5 mm) a široké možnosti konvertibility, za ktorými samozrejme nezaostáva ani kvalita vyhotovenia a špičkové komponenty, zaručujúce čo najväčší pôžitok pri práci aj zábave.
Nový Transformer Book môžete pohodlne používať ako plnohodnotný tablet. Je vybavený kvalitným 10,1" IPS displejom s multidotykovou podporou. Na štandardnej veľkosti ponúka displej rozlíšenie 1366 x 768 bodov a vynikajúce pozorovacie uhly. Alebo môžete jednoducho zariadenie používať ako plnohodnotný notebook. Stačí len pripojiť dokovaciu stanicu s klávesnicou a touchpadom, podporujúcim používanie gest. Ďalšou jej výhodou je, že predĺži životnosť vášho zariadenia vďaka vstavanej batérii.
Asus svoju novinku výborne vybavil po softvérovej stránke. Základom je nový operačný systém Windows 8.1, ktorý prináša celý rad zaujímavých noviniek a rozšírení a to nie len na poli počítačov, ale aj tabletov. Dokážete ho ovládať jednoduchými dotykmi, ale stačí pripojiť klávesnicu a intuitívnosť dotyku je doplnená o precíznosť a pohodlie bežného rozhrania. Ďalšie aplikácie nechýbajú, v prípade potreby si viete všetko potrebné stiahnuť z obchodu Windows Store. Určite oceníte predinštalovaný kancelársky balík Microsoft Office Home & Student 2013.
K dispozícii máte množstvo šikovných prvkov. Či už ide o bežné príslušenstvo alebo obligátne porty. Aby ste sa vedeli pohodlne baviť aj pracovať, nájdete tu napríklad zabudované stereo reproduktory podporujúce technológiu SonicMaster. Nechýba kombinovaný port pre slúchadlá a mikrofón a to ako na stanici, tak aj na tablete. Poteší Bluetooth, čítačka pamäťových kariet, USB porty, HDMI port na základni, Wi-Fi, sieťový port, či 1,2 Mpx kamera.Stanica aj s tabletom spolu vážia len málo cez 1 kg a v ich kompaktnom tele je schovaná zaujímavá hardvérová konfigurácia. Základom je štvorjadrový procesor Intel® Bay Trail-T Z3740 s frekvenciou 1,33 GHz. Ten je doplnený integrovaným grafickým riešením Intel® HD, nechýbajú 2 GB RAM a bohaté možnosti ponúka aj úložný priestor. Priamo v tablete nájdete 32 GB eMMC a navyše je dostupná verzia s 500 GB SATA diskom v dokovacej stanici.

Dostupné verzie:
ASUS Transformer Book T100TA s 32GB diskom e-shop
ASUS Transformer Book T100TA s 32GB + 500GB diskom e-shop
ASUS Transformer Book T100TA s 64GB diskom e-shop
ASUS Transformer Book T100TA s 64GB + 500GB diskom
e-shop

Ak sa neviete rozhodnúť medzi tabletom a notebookom, tak Asus Transformer Book T100TA ponúka zlatý stred medzi týmito variantmi. Štýlový, výkonný a spoľahlivý. Navyše v špičkovom vyhotovení a s tradíciou kvality, na ktorú úspešne nadväzuje. Veľkou výhodou je, že sa vám v rukách ocitá tradičné rozhranie operačného systému Windows. Chcete ho mať doma?    

Aktuálna ponuka ASUS Transformer Book T100 na našom e-shope a predajniach SHARK.


   
 
 Najnovšie články a recenzie Zobraziť všetky články