Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Tovar iba na predajni nie je možné objednať cez eshop!


Najpredávanejšie produkty

Lepší DARČEK tu ešte nebol. Ušetríš viac ako 200EUR. (09.06.2014)

Rozmýšľate nad tým, ako odmeniť syna či dcéru za celoročnú „drinu“ v školskej lavici? Chcete im dopriať zariadenie na zábavu a hru, no zároveň aj pomôcku, ktorá im uľahčí štúdium a zároveň bude najlepším prostriedkom na rozvíjanie ich kreativity? Máme pre Vás dobrú správu – už nemusíte hľadať a kupovať dve rôzne zariadenia. Ku každému konvertibilnému notebooku ASUS Transformer T100TA pribaľujeme najpopulárnejšiu hernú konzolu XBOX 360 ako darček! A aby to mali študenti v škole od septembra ešte jednoduchšie, súčasťou darčekového balíka je aj licencia Office 2013 Home & Student.

ASUS Transformer Book T100 v sebe spája výkon a pohodlie notebooku s mobilitou tabletu. Vďaka tenkému telu s hrúbkou len 10,5 mm sa veľmi ľahko prenáša, no nie je mu cudzia ani rýchlosť či dlhá výdrž na batériu. Transformer môžete použiť ako plnohodnotný notebook s najnovším operačným systémom Windows 8, no po odpojení dokovacej stanice s klávesnicou sa Vám v rukách objaví „nadupaný“ tablet s množstvom funkcií. Za všetko hovorí až 2 GB pamäť RAM, moderný štvorjadrový procesor Intel a obrovský 32 GB priestor na dáta.

Hybridný notebook je vybavený kvalitným multidotykovým IPS displejom, ktorý naplno využíva výhody najnovšieho Windowsu. Či už sa na obsah displeja budete pozerať sami, alebo v skupine, každý z účastníkov si užije ostrý a kvalitný obraz. ASUS Transformer bez problémov spustí kancelársky softvér, no aj aplikácie, ktoré pomôžu urýchliť čas na prednáške či nudnej hodine. O skvelý zvuk pri sledovaní videa sa stará technológia SonicMaster, vďaka ktorej bude každý video chat medzi priateľmi znieť jasne a zrozumiteľne. Iste tiež oceníte predinštalovanú verziu kancelárskeho softvéru Microsoft Office Home & Student 2013, ktorý umožní užívateľom pracovať s prístrojom kdekoľvek s množstvom dokumentov rovnako, ako sú zvyknutí.
Najpopulárnejšia herná konzola XBOX 360 4GB prináša zábavu pre celú rodinu. Vďaka elegantnému novému dizajnu a vstavanému pripojeniu Wi-Fi Vám XBOX 360 poskytne neprekonateľný zážitok z hier a dokonalú zábavu. Z obrovskej ponuky hier si to svoje vyberie každá generácia. Konzola a jej herný výkon upútajú dospelých a deti postavia zo stoličiek od PC hier. Navyše si k XBOX 360 môžete dokúpiť aj pohybový senzor Kinect, vďaka ktorému hry dostanú úplne nový rozmer.
Najnovšie články a recenzie Zobraziť všetky články