Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Tovar iba na predajni nie je možné objednať cez eshop!


Najpredávanejšie produkty

HP 15-r266nc, modrý
399 

 

HP 15-ba027nc
412 

 

Lepší DARČEK tu ešte nebol. Ušetríš viac ako 200EUR. (09.06.2014)

Rozmýšľate nad tým, ako odmeniť syna či dcéru za celoročnú „drinu“ v školskej lavici? Chcete im dopriať zariadenie na zábavu a hru, no zároveň aj pomôcku, ktorá im uľahčí štúdium a zároveň bude najlepším prostriedkom na rozvíjanie ich kreativity? Máme pre Vás dobrú správu – už nemusíte hľadať a kupovať dve rôzne zariadenia. Ku každému konvertibilnému notebooku ASUS Transformer T100TA pribaľujeme najpopulárnejšiu hernú konzolu XBOX 360 ako darček! A aby to mali študenti v škole od septembra ešte jednoduchšie, súčasťou darčekového balíka je aj licencia Office 2013 Home & Student.

ASUS Transformer Book T100 v sebe spája výkon a pohodlie notebooku s mobilitou tabletu. Vďaka tenkému telu s hrúbkou len 10,5 mm sa veľmi ľahko prenáša, no nie je mu cudzia ani rýchlosť či dlhá výdrž na batériu. Transformer môžete použiť ako plnohodnotný notebook s najnovším operačným systémom Windows 8, no po odpojení dokovacej stanice s klávesnicou sa Vám v rukách objaví „nadupaný“ tablet s množstvom funkcií. Za všetko hovorí až 2 GB pamäť RAM, moderný štvorjadrový procesor Intel a obrovský 32 GB priestor na dáta.

Hybridný notebook je vybavený kvalitným multidotykovým IPS displejom, ktorý naplno využíva výhody najnovšieho Windowsu. Či už sa na obsah displeja budete pozerať sami, alebo v skupine, každý z účastníkov si užije ostrý a kvalitný obraz. ASUS Transformer bez problémov spustí kancelársky softvér, no aj aplikácie, ktoré pomôžu urýchliť čas na prednáške či nudnej hodine. O skvelý zvuk pri sledovaní videa sa stará technológia SonicMaster, vďaka ktorej bude každý video chat medzi priateľmi znieť jasne a zrozumiteľne. Iste tiež oceníte predinštalovanú verziu kancelárskeho softvéru Microsoft Office Home & Student 2013, ktorý umožní užívateľom pracovať s prístrojom kdekoľvek s množstvom dokumentov rovnako, ako sú zvyknutí.
Najpopulárnejšia herná konzola XBOX 360 4GB prináša zábavu pre celú rodinu. Vďaka elegantnému novému dizajnu a vstavanému pripojeniu Wi-Fi Vám XBOX 360 poskytne neprekonateľný zážitok z hier a dokonalú zábavu. Z obrovskej ponuky hier si to svoje vyberie každá generácia. Konzola a jej herný výkon upútajú dospelých a deti postavia zo stoličiek od PC hier. Navyše si k XBOX 360 môžete dokúpiť aj pohybový senzor Kinect, vďaka ktorému hry dostanú úplne nový rozmer.
Najnovšie články a recenzie Zobraziť všetky články