Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Tovar iba na predajni nie je možné objednať cez eshop!


Lenovo VIBE Z2 Pro - najlepší smartfón všetkých čias? (09.10.2014)

Lenovo prichádza na trh smartfónov so svojim novým modelom a má v pláne ním poriadne otriasť. A mieri rovno k tým najvyšším métam s novám hi-end modelom, ktorý sa o zákazníkov chce pobiť s tými najlepšími a vsádza na to najlepšie. Lenovo v ňom chce skombinovať všetko to, čo od výkonného a kvalitného inteligentného telefónu zákazníci očakávajú. Nie je z toho však nejaká nesúrodá kašička psíka a mačičky, ale zaujímavý kúsok, ktorý stojí za pozornosť.

Tento moderný technologický skvost sa volá Lenovo VIBE Z2 PRO, marketingovo ho však Lenovo volá inak, no aj jeho druhý názov ho svedčí. Označujú ho totiž ako prvý 10K telefón na trhu. Táto prezývka nie je náhodná, no neoznačuje rozlíšenie, ako by ste si mohli myslieť. K reprezentujú vlastnosti, v ktorých nový VIBE Z2 PRO exceluje, aby ste jeho výhody mali prehľadne na očiach. A vlastne ich aj máte, stačí sa len na telefón poriadne pozrieť a hneď vám je jasné, ktorú ligu s ním Lenovo hrá.


4K si pre seba vyhradil fotoaparát
VIBE Z2 PRO neponúka len 16MP rozlíšenie, ale aj ďalšie pokročilé technológie a funkcie, ktoré vám zaručia, že žiaden ďalší fotoaparát už nebudete potrebovať. Nechýba mu automatické zaostrovanie a automatická detekcia scény. Vďaka novej fotografickej aplikácii SNAPit získate úplnú kontrolu nad snímkami a telefón dokáže pracovať aj s ďalšími pokročilými fotografickými režimami. To vám zaručuje, že za každých podmienok vždy dostanete kvalitná záber. A videá dokáže natáčať v 4K rozlíšení.

2K sa spája s displejom tohto telefónu
A ako ste si už určite domysleli, 2K predstavuje práve rozlíšenie displeja, teda 2560 x 1440 pixelov. Nie je to však len o vysokom rozlíšení, ale aj o kvalitnom paneli a vysokom jase displeja, ktoré spolu zaručujú výborný obraz a to aj v horších svetelných podmienkach. Vďaka veľkosti displeja až 6 palcov navyše oceníte vysoké rozlíšenie aj pri prezeraní fotografií, sledovaní videa alebo dokonca aj pri čítaní elektronických kníh a komiksov.

K ako kvalita jeho hardvéru
VIBE Z2 PRO totiž vsádza na moderné a výkonné komponenty, ktoré sa nemusia ničím obmedzovať a umožnia vám bez jediného problému si poradiť aj s náročnými aplikáciami. Srdcom telefónu je výkonný štvorjadrový procesor Qualcomm Snapdragon 801 s frekvenciou až 2,5GHz. Dopĺňa ho grafický čip Adreno 330 a až 3GB RAM. Ďalej telefón ponúka aj 32GB vnútornú pamäť. Zamrzí len neprítomnosť slotu na pamäťové karty, no pri 32GB internom úložisku to ani nepotrebujete. Beží na OS Android 4.4.2.

K ako kamarátstvo (2 SIM)
Vo VIBE Z2 PRO sa kamarátia aj dve SIM karty súčasne, čo predstavuje ďalšie K. Telefón je tak ideálny pre používateľov, ktorí cestujú a majú dve SIM karty pre dvoch operátorov. Obe karty sú navyše stále v pohotovostnom režime, takže stále pripravené k hovoru. Navyše telefón ponúka aj všetky možné možnosti pripojenia a nechýba mu napríklad ani NFC.K ako krása
Lenovo s týmto telefónom vsádza na uni body dizajn. Jeho telo je tak vyrobené z jediného kusu brúseného hliníka. Tento materiál je pevná, odolný, príjemne sa drží, dobre vedie teplo a hlavne veľmi dobre vyzerá. Krása je tak ďalšie K od Lenova. Hliník je doplnený elegantnou čiernou a vyniká naozaj kvalitným vyhotovením. Poteší aj hrúbka telefónu, ktorá je aj pri veľkom displeji len 7,7mm.

K ako kapacita
Výkon procesoru v tomto telefóne rozhodne poteší, no podobné papierové špecifikácie si často pýtajú daň na výdrži telefónu. Toho sa v tomto prípade nemusíte báť. Použitý procesor je energeticky úsporný a svoje robí aj vysoká kapacita batérie. Vďaka nej tak telefón vydrží až 45 hodín hovoru.Naživo v SHARKu
A čo je najdôležitejšie, túto jedinečnú novinku už teraz nájdete v našej ponuke a ak by ste si ju chceli aj osobne vyskúšať, môžete si ju prísť pozrieť do našej SHARK predajne v obchodnom centre Aupark a Avion v Bratislave.
 
 Najnovšie články a recenzie Zobraziť všetky články