Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Tovar iba na predajni nie je možné objednať cez eshop!


Najpredávanejšie produkty

Lenovo IdeaCentre A720 - luxusný multimediálny All In One počítač s neprehliadnuteľným dizajnom (01.05.2013)

Produkty Lenovo, okrem iného, majú povesť krásne a účelne elegantných zariadení, ktoré na pohľad zaujmú a zapadnú ako do domácnosti, tak aj do kancelárie. Vyhotovenie, dizajn, farby, to všetko majú dizajnéri spoločnosti v malíčku. A my vám dnes predstavíme ďalšieho elegána, s ktorým je radosť pracovať. Lenovo IdeaCentre A720 je all-in-one zariadenie, ktoré vášmu biznisu dodá šmrnc. Niektorí ho možno poznáte, ukázali sme vám ho už na nedávnom Notebook Expo v Bratislave a práve váš záujem oň je dôvodom, prečo vám ho dnes predstavíme bližšie.

Lenovo IdeaCentre A720 je na prvý pohľad elegán. Zariadeniu dominuje supertenký 27" Full HD dotykový displej. Ten vyniká hneď niekoľkými vlastnosťami. Bezrámový dizajn vyzerá skvele, dokáže si poradiť aj s viacnásobným dotykom pre väčšiu presnosť a získa si vás aj široko nastaviteľným zobrazovacím uhlom od 5° až do 90°. Vďaka tomu toto zariadenie umožňuje neuveriteľne pohodlné používanie.

Displej s hrúbkou len 24,5mm je očarujúci. Za tento rozmer vďačí použitému kĺbu, ale aj základni, do ktorej sa taktiež pretavila snaha o minimalistický dizajn. Je to práve základňa, ktorá v sebe skrýva väčšinu z hardvérovej výbavy a tak v nej môžete nájsť optickú mechaniku, čítačku pamäťových kariet a všetky bežné vstupy aj výstupy. Jednoduché gumené nožičky zas zabezpečia, že zariadenie stabilne stojí na akomkoľvek bežnom povrchu.

Aktuálna ponuka Lenovo IdeaCentre na našom e-shope.

Jednoduché a účelné chladenie, ktoré však nijak nenarúša elegantné dizajnérske krivky, si hravo poradí so skrotením prekvapujúceho výkonu. Srdcom A720 je štvorjadrový procesor Intel® Core™ i7 tretej generácie Intel® Ivy Bridge. Skvele ho dopĺňa 8GB pamäte a výkonná grafická karta NVIDIA GeForce GT 630M. Blu-Ray mechanika je samozrejmosťou a niektoré modely sú navyše vybavené aj rýchlym SSD diskom. Do bežnej výbavy patrí aj HD webkamera.


Lenovo IdeaCentre A720 je skutočným univerzálnym zariadením. Radosť vám určite urobí prítomnosť TV Tuneru, vďaka ktorému nemusíte zapínať ďalšie zariadenie, ale jednoducho si na TV prepnete kedykoľvek. Pracovný nástroj, multimediálne centrum, herné zariadenie a televíziu tak dostanete v jedinom zariadení, ktoré dobre poslúži na všetky tieto účely. O výborný zvuk sa postarajú integrované reproduktory podporujúce technológiu Dolby® Home Theater® v4.

Celé zariadenie sa podriadilo honbe za eleganciou. To neplatí len pre displej a základňu, ale aj pre periférie, ktoré sú k zariadeniu dodávané. K integrovanému TV Tuneru je samozrejmosťou diaľkové ovládanie, aby ste pri obsluhovaní dosiahli maximálneho pohodlia. K štandardnému vybaveniu patrí aj elegantná bezdrôtová klávesnica v jednej sade s optickou myškou, aby ste už nemuseli dokupovať žiadne ďalšie doplnky.


All-in-one zariadenia nepatria medzi tie najznámejšie. To však neznamená, že tam nedokážete nájsť výnimočné kúsky. Lenovo IdeaCentre A720 je presne niečím takým. Zaujme na prvý pohľad svojim dokonalým dizajnom, poskytne vám veci, ktoré žiadna iná konkurencia a navyše pridá aj dostatok výkonu, aby ste mali v rukách skutočné univerzálne zariadenie pre domácnosť aj kanceláriu, nech už sú vaše hobby a práca akékoľvek. 

Aktuálna ponuka Lenovo IdeaCentre na našom e-shope.
Najnovšie články a recenzie Zobraziť všetky články