Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Tovar iba na predajni nie je možné objednať cez eshop!


Najpredávanejšie produkty

Kingston MobileLite Wireless - niečo, čo by sa vám mohlo hodiť k vášmu smartfónu alebo tabletu (25.02.2014)

Jedným z najdrahších artiklov súčasnej spoločnosti sú informácie a schopnosť s nimi efektívne pracovať. A bez ohľadu na konkrétnu pozíciu môžeme povedať, že to tak skutočne aj platí. Či ste manažér, ekonóm, alebo pokojne aj študent, ani sa nenazdáte a nastane situácia, kedy budete potrebovať rýchlo preniesť väčší objem dát, zdieľať ho s ostatnými pri nejakej prezentácii, či niečo od ostatných stiahnuť. Aj z tohto dôvodu sa prenosné disky stali takými populárnymi. Jednoduché a pohodlné prenášanie veľkého množstva dát sa stalo každodennou súčasťou osobného aj pracovného života.

Popularita externých pevných diskov je nepopierateľná, až na pár výnimiek sa v nich poslednú dobu však neudialo mnoho dramatických zmien. Spoločnosť Kingston prináša nový pohľad na tieto zariadenia. Sú prenosnejšie, bezdrôtové a možnosti ich využitia tak výrazne rastú. Novinka od spoločnosti Kingston tak ukazuje, že sa to dá robiť aj inak a z
ákazníkov chce osloviť zaujímavou cenovkou.

Kingston MobileLite Wireless
Nejedná sa o disk, ale o čítačku. Do nej si pohodlne vložíte pamäťovú kartu alebo dokonca USB kľúč. Z týchto môžete následne bezdrôtovo zdieľať rôzne obsahy a to veľmi jednoducho a intuitívne. Prenášate, kopírujete a zdieľate bez jediného káblu. Používanie aplikácie zvládne každý a nesmiete zabúdať ani na sociálne siete. Výhodu to má nie len pri práci, ale taktiež aj pri zábave. Z jednej bezdrôtovej čítačky môžete streamovať až 3 filmy na 3 rôzne zariadenia naraz.

Zariadenie podporuje operačné systémy iOS, Android a využijete ho aj na čítačkách e-bookov Kindle. Významnou výhodou je vďaka 1800 mAh batérii možnosť použiť Kingston MobileLite Wireless ako núdzovú nabíjačku na telefón a nakopnúť ho tak na cestách novou šťavou. Stačí ich len prepojiť káblom. A aj keď síce toto nie je zariadenie, po ktorom by ste hneď siahli, rozhodne sa oplatí pri ňom zamyslieť. Dizajn a vyladenie nie sú hlavnými zbraňami, v tomto prípade ide hlavne o účel.


Hlavné vlastnosti:

Vstupy: USB a SD - pamäťové karty SD, SDHC, SDXC a microSD (s priloženým adaptérom)
Rozhranie bezdrôtovej siete: Wi-Fi 802.11g / n so zabezpečením bezdrôtového prenosu dát (WPA2)
Dobíjacie batérie: až 5 hodín nepretržitého používania
Batéria: vstavaná Li-Polymer 1800 mAh 3,7 V
Konektor: micro USB
Podpora súborov: Audio: MP3, WAV; Video: m4v, mp4 (video kodek H. 264)

Rozmery: 124,8 mm x 59,9 mm x 16,65 mm
Hmotnosť: 98 g


Kúpiť na našom e-shope.

 


 Najnovšie články a recenzie Zobraziť všetky články