Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Tovar iba na predajni nie je možné objednať cez eshop!


Najpredávanejšie produkty

K novému HP Pavilion X360 dostaneš príslušenstvo v hodnote 50EUR ZADARMO (27.04.2014)

Populárna Yoga od čínskej spoločnosti Lenovo dlho nevedela nájsť na trhu konvertibilných notebookov konkurenciu, ktorá by popri jej boku v tejto váhovej kategórií obstála a otriasla pozíciou Yogy ako na trhu, tak aj v očiach zákazníkov. Teraz sa však zdá, že by sa situácia mohla zmeniť, nakoľko do boja nastupuje spoločnosť HP so svojou novinkou, ktorá okrem konvertibilnosti ponúka aj zaujímavú cenovú politiku.

Pred pár mesiacmi sme sa z Barcelony dočkali oznámenia novinky od HP. Predstavili jednoduchý a štýlový konvertibilný notebook HP Pavilion x360, ktorý už na prvý pohľad zbrojí do boja proti populárnym Yoga zariadeniam. Ako už názov napovedá, jednou z hlavných devíz tohto 11,6-palcového ultraprenosného notebooku je displej otočný až o 360 stupňov, takže podobne ako Yogu ho môžete používať v niekoľkých režimoch a displej si vždy natočiť tak, ako ho práve potrebujete alebo preverujete mať.


Môžete tak využiť hlavne výhody intuitívneho dotykového ovládania prostredníctvom HD displeja s rozlíšením 1366 x 768 pixelov a s LED podsvietením. Displej samozrejme podporuje aj gestá. to vám umožní dostať maximum z dotykového rozhrania operačného systému Windows 8.1. Ak ste však zástancami klasiky, nechýba ani klasická pohodlná klávesnica a kvalitný touchpad.

HP Pavilion x360 chce byť ideálnym spoločníkom pre zábavu kdekoľvek na cestách. Stavia na mobilite vďaka nízkej hmotnosti a kompaktným rozmerom. Notebook váži len zhruba 1,4kg a jeho hrúbka je približne 2cm. Nechýbajú samozrejme všetky bežné možnosti pripojenia a komunikácie. S priateľmi môžete chatovať prostredníctvom webovej kamery HP TrueVision HD s indikátorom činnosti a samozrejme aj integrovaným dvojitým digitálnym mikrofónom. V rámci rozmerov a cenovej kategórie určite poteší zvukový systém Beats Audio s DTS zvukom.

Srdcom notebooku je štvorjadrový procesor Intel Pentium N3520 Bay Trail s frekvenciou 2,40GHz a ďalej vo výbave nájdete aj integrovaný grafický čip a až 4GB RAM, podľa konkrétneho modelu. Kvôli rozmerom je pochopiteľné, že v notebooku nenájdete optickú mechaniku, nájdete tu však 500 GB pevný disk s 8GB SSD cache, pre bleskový chod systému a načítania najčastejšie používaných programov pre okamžitý prístup k nim. Notebooku nechýba ani čítačka pamäťových kariet, HDMI port či trojica USB portov.

HP Pavilion x360 nie je len šikovným, ale aj štýlovým spoločníkom na každodenné cesty a aj domáci relax. Nesklame vyhotovením a ani jedinečným výzorom, kde si môžete vybrať až z dvoch farebných schém, ktoré vsádzajú na dojem dynamiky a mladistvej energie. Možno neponúka vysoký výkon, ktorý by si poradil s najnovšími hrami, ale na prácu je tento drobný HP notebook ideálny aj vďaka tomu, že vďaka novým technológiám sa vyznačuje vysokou energetickou úspornosťou, čo oceníte nie len doma, ale aj na cestách.

Kúpiť nový HP Pavilion X360 s príslušenstvom v hodnote 50EUR podľa vlastného výberu.
Najnovšie články a recenzie Zobraziť všetky články