Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Tovar iba na predajni nie je možné objednať cez eshop!


Najpredávanejšie produkty

HP ProLiant MicroServery ponúkajú výborný pomer ceny a výkonu (15.04.2013)

Nech už sa v sfére počítačov a domácej elektroniky zameriavate na ktorúkoľvek jej oblasť, vždy sa vám snažíme čo najlepšie vyhovieť. Ponukou produktov, službami, ale aj akciami, aby ste sa mohli dostať k čo najlepším zariadeniam ešte výhodnejšie. Našou doménou nie je len plnenie hráčskych snov vďaka výkonným zostavám, ale ponúkame každému nástroje na dokonalé splnenie herných potrieb. A aktuálne sme pripravili niečo, ocení nejedna domácnosť, či menšia kancelária.

Microservery ProLiant spoločnosti HP sú špeciálne navrhnuté tak, aby výborne pokryli všetky možné potreby, ktoré môžu nastať u vás doma, či vo vašom menšom biznise. Nejedná sa však o hračku, ale o jednoduchý nástroj, ktorý je zaujímavý hneď z niekoľkých aspektov. Cenou, rozmermi, spotrebou a hlavne možnosťami vás určite osloví. Navyše vyniknú tam, kde sa bežný server nikdy nedostane.


Tieto Microservery je možné nasadiť rôznymi spôsobmi. Vždy však tak, aby spĺňal všetky vaše potreby a ponúkal vám potrebnú flexibilitu, ktorú od bežných serverov čakať nemôžete. Vďaka virtualizácii ich môžete používať ako host pre virtuálne počítače. V tomto prípade server nahradí prostredie, ktoré fyzicky neexistuje a teda pomocou softvérových nástrojov napodobňuje hardvér. Túto možnosť oceníte, ak potrebujete dočasne inštalovať určitý softvér, robíte školenia, pracujete v administrácii IT prostredia, databáz a podobne. Hlavne však týmto spôsobom šetríte finančné prostriedky a efektívnejšie využívate výpočtový výkon.

Aktuálna ponuka HP ProLiant mikroserverov na našom e-shope.

Nasadenie zariadení v úlohe domáceho a malého serveru je samozrejmosťou, preto vás viac môžu osloviť možnosti ich využitia aj v podobe NAS zariadení, o ktorých sme písali nedávno. Tie umožňujú jednoduché zdieľanie a prístup k dátam v rámci siete. Nemenej zaujímavá je aj možnosť využiť HP ProLiant MicroServer ako HTPC. Teda domáce mediálne centrum, ktoré sa jednoducho môže stať stredobodom zábavy vo vašej obývačke. Web, hry, filmy a hudba sú na jednom malom mieste, aby ste k nim mali vždy prístup.Pre svoj biznis zas využijete tieto servery ako centrálne úložiská dát, na zefektívnenie komunikácie a pracovného procesu, alebo jednoducho ako globálnu platformu pre organizovanie svojej kancelárie bezpečne, efektívne a produktívne. Ak máte menej ako 10 klientských zariadení, toto je tá správna cesta ako posunúť svoj biznis na vyššiu úroveň. Výkon serverov sa tu totiž spája s cenou PC a rozmermi, ktoré zapadnú do každej kancelárie a nebudú prekážať ani v obývačkách.
U nás dostupné konfigurácie si podľa potrieb môžete upraviť podľa svojho gusta. Sú dizajnované tak, aby rozširovanie o nové pevné disky (4x SATA RAID 1,0), či periférie zvládol úplne každý a čo najjednoduchšie. Všetko sa prispôsobuje tomu, aby ste mohli tieto Mikroservery používať čo najvariabilnejšie. Veľkou výhodou týchto riešení sú aj možnosti v oblasti bezpečnosti. Nie sú to len roky skúsenosti spoločnosti HP v oblasti, dôkladné testovanie systému a vynikajúce servisné zázemie, ale aj samotné konfigurácie, ktoré sa postarajú o to, aby ste sa nemuseli báť chýb. Pamäťové moduly typu ECC so sebou prinášajú automatickú detekciu a opravu chýb už počas spracovávania dát. Navyše môžete siahnuť aj po doplnkovej službe HP Care Pack, ktorá zvyšuje ich servisné pokrytie nad rámec štandardnej záruky.

Ak hľadáte mikroserver vhodný do domácnosti na variabilné použitie, alebo špeciálne navrhnutý pre menší biznis, tak ste na správnej adrese. HP ProLiant MicroServer ponúkajú výborný pomer ceny a výkonu, tichý chod len na úrovni 22dB, dobrú škálovateľnosť a to všetko pri zachovaní nízkej spotreby. Ku každému navyše dostanete HP Windows Server® 2012 Foundation len za 1€.

Aktuálna ponuka HP ProLiant mikroserverov na našom e-shope.

 Najnovšie články a recenzie Zobraziť všetky články