Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Tovar iba na predajni nie je možné objednať cez eshop!


Najpredávanejšie produkty

HP Pro x2 612 - prvé skutočné 2v1 business zariadenie (03.10.2014)

Na trhu hybridných zariadení je hneď niekoľko veľkých hráčov, z ktorých ponuky si môžete vybrať relatívne dosť výborných modelov, s ktorými rozhodne nespravíte krok vedľa. A nestratia sa medzi nimi ani tie, ktoré vychádzajú z dielní spoločnosti HP. Tie totiž v tomto segmente patria k tým najobľúbenejším a to hlavne vďaka zaujímavým možnostiam, jednoduchému ale elegantnému dizajnu, ktorý môžete okamžite identifikovať a taktiež intuitívnemu riešeniu.

To bol prípad HP Split 13 x2 a Envy x2 a aktuálne sa zdá, že to bude aj prípad ich horúcich noviniek na trhu – hybridných zariadení HP Pro x2 612 G1. Na náš trh prišli konkrétne 4 modely a pravdepodobne si nie sú až také vzdialené, ako by ste si mysleli. Cenovkou sa síce líšia, no rozdiely nájdete hlavne pod kapotou a dokonale reflektujú rozdielne požiadavky zákazníkov, ktorí po nich siahnu.


Odolné zariadenie 2 v 1
Vonkajšok je vo všetkých prípadoch rovnaký a vôbec to nie je na škodu. Nie len preto, že jasne zodpovedá modelovému radu a rodine zariadení tohto výrobcu, ale hlavne preto, že má čo ponúknuť. Po stránke dizajnu sú tieto zariadenia veľmi elegantné a príjemné na pohľad, no tam to nekončí. Použité materiály nie len vyzerajú dobre, ale sú aj odolné, čo určite ocenia nároční používatelia, ktorí veľa cestujú. S veľkosťou 12,5 palca a nízkou hmotnosťou sú totiž práve na cesty ideálne. Dokonca sú odolné aj voči poliatiu nápojom.

Okrem toho, že si môžete vyberať medzi konkrétnymi modelmi, tak si môžete svoje zariadenie ešte viac konfigurovať. Môžete si ho kúpiť celé, s displejom a aj klávesnicou, prípadne len s displejom, pričom klávesnicu si kúpite neskôr, keďže G1 funguje s voliteľnými klávesnicami. A používanie je skutočne jednoduché. Zariadenie môžete používať ako bežný notebook s ergonomickou klávesnicou a kedykoľvek môžete len vytiahnuť displej a pokračovať na ňom ako na bežnom tablete.

Dokonalý business partner
Rovnako je to aj s ovládaním. Všetky HP Pro x2 obsahujú Full HD multidotykový displej s LED podsvietením, vďaka čomu ich dokážete ovládať jednoducho prstami a môžete tak vyťažiť absolútne maximum z rýchleho operačného systému Windows 8.1 a to nie len v režime tabletu, ale aj notebooku. Vždy si môžete svoje zariadenie prispôsobiť svojej aktuálnej potreby. Určite oceníte aj dvojicu kamier alebo kvalitný DTS Sound + zvuk.

HP Pro x2 sú cielené na biznis sféru a je to poznať. Nie len zo vzhľadu, ale aj z jednotlivých funkcií. HP ho vybavilo tým najlepším, aby ste sa o svoje osobné údaje a dáta nemuseli báť a teda tu nájdete aj také vecí ako napríklad HP Sure Start, HP BIOSphere alebo HP Client Security. A ak by vám náhodou ani to nestačilo, môžete pre zabezpečenie použiť aj voliteľnú čítačku odtlačkov prstov alebo pripojenia ultratenkej dokovacej stanice pre ďalšie rozšírenie portov.
V HP Pro x2 612 G1 nájdete výkonný hardvér na čele s procesormi Intel Core i3 alebo i5 generácie Haswell, integrovaný Intel grafický čip, 4 alebo 8GB RAM a bleskovo rýchly SSD disk. Okrem nich tu samozrejme nechbajú všetky možné porty, ktoré pri práci alebo zábave budete potrebovať, čítačka pamäťových kariet a rovnako ani široké možnosti konektivity. Zariadenie môžete pripojiť káblom aj bezdrôtovo, pričom vybrané modely ponúkajú aj možnosť pripojenie vďaka 4G/LTE/HSPA+. To všetko robí z HP Pro x2 612 G1 výborných pracovných spoločníkov doma aj na cestách.


Najnovšie články a recenzie Zobraziť všetky články