Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Tovar iba na predajni nie je možné objednať cez eshop!


Najpredávanejšie produkty

HP 15-r266nc, modrý
399 

 

HP 15-ba027nc
412 

 

Horúce NOVINKY od Lenova vysoko citlivé na dotyk (29.08.2013)

Spoločnosť Lenovo na trh uvádza niekoľko zaujímavých noviniek, ktoré by si rozhodne nemali nechať ujsť žiadni fanúšikovia výpočtovej techniky. Ich horúce novinky na poli laptopov nadväzujú na dobre známe modelové rady a prinášajú ich do úplne novej generácie. Aj napriek rôznym triedam a rôznym cenovým zaradeniam však majú všetky tieto notebooky niečo spoločné – vysokú kvalitu a unikátne možnosti ovládania dotykom, vďaka ktorým vynikne operačný systém Windows 8. A dnes vám tieto novinky podrobne predstavíme.

Lenovo IdeaPad S210 Touch

S210 je novou modelovou radou notebookov Lenovo, ktorá pokrýva kvalitné a ľahko prenosné laptopy. Jednoduché, elegantné, pre každého a zároveň pre náročných. Stačí vám len 11,6-palca a celý svet máte na dlani. Alebo v rukách vďaka multidotykovému displeju. Práca na ňom je intuitívna, rýchlejšia a oveľa príjemnejšia ako kedykoľvek predtým. O pohodlie pri každodennom využití sa postarajú aj pokročilé technológie. Navyše sa vďaka nim môžete na tieto notebooky kedykoľvek spoľahnúť, či už ste na cestách, alebo s nimi pracujete v pohodlí domova.Inovatívne dvojjadrové procesory Intel Pentium a Intel Core i3 sú nie len výkonné, ale aj energeticky úsporné. Ideálne na trávenie vášho voľného času, ale bez problémov si poradia aj s pracovným nasadením. A to v prípade niektorých vybraných modelov až po dobu 6 hodín. Navyše v prípade týchto notebookov nemusíte ani siahať hlboko do vrecka. Boli vyvíjané s dôrazom na priaznivú cenu, profesionálnu spoľahlivosť, s celou škálou príslušenstva a navyše s dôrazom na ekológiu. Rýchly, elegantný a neuveriteľne ľahko prenosný. Taká je stručná charakteristika nových modelov z rady Lenovo IdeaPad S210.

Hlavné vlastnosti:
- 11.6" matný displej s dotykovým ovládaním
- Výdrž až 6 hodín
- Dostupný v 2 farebných prevedeniach


Aktuálna ponuka notebookov Lenovo IdeaPad S210 na našom e-shope.
Lenovo IdeaPad U330 Touch
Ultrabook
Ďalším novým prírastkom do rodiny laptopov Lenovo je ultrabook IdeaPad U330. Nie je to len dotykový displej v kombinácii s najmodernejším operačným systémom od spoločnosti Microsoft Windows 8. Skrýva sa v ňom oveľa viac, aj keď ani štýlové, pohodlné a intuitívne ovládanie dotykom nie je na zahodenie. Je to hlavne neoceniteľný pomocník vhodný pre ľudí, ktorí si často na cestách. Ako taký musí spĺňať niekoľko základných kritérií. Prvým je bezkonkurenčná prenosnosť. Kompaktné rozmery a nízka hmotnosť zaručia, že prenášanie týchto ultrabookov bude priam radosť. Druhým je samozrejme vysoký výdrž batérie. Až 10 hodín si môžete dopriať vďaka využitiu najmodernejších komponentov.
Inovatívne procesory Intel Core štvrtej generácie zvyšujú výkonu a pritom sú energeticky úsporné. Zábava a aj práca sú tak pre Lenovo
IdeaPad U330 hračkou. Doprajte si úžasné multimédiá v HD na 13,3-palcovom displeji a užívajte si bleskový chod systému vďaka využitiu rýchleho SSD disku. V tejto modelovej rade sa však kladie dôraz aj na dizajn a štýlovosť. Jeho základom, podobne ako v prípade ďalších zástupcov rady U, je štýlové šasi. Extra tenké a výnimočne odolné. Nadšenci špeciálnych funkcií sa zas môžu tešiť na Lenovo Motion Control. Vďaka nej môžete otáčať strany, či posúvať hudbu jednoduchým mávnutím ruky pred kamerou.

Hlavné vlastnosti:
- 13.3" displej s dotykovým ovládaním
Intel® procesory 4. generácie
- SSD Cache pre rýchly štart
- Výdrž až 10 hodín
- Funkcia Lenovo Motion Control
, Voice Control a Instant Resume pre obnovu systému zo spánku už od 1s
- Podsvietená klávesnica
- Hliníkový povrch
- Dostupný v 2 farebných prevedeniach


Aktuálna ponuka Ultrabookov Lenovo IdeaPad U330 na našom e-shope.Lenovo IdeaPad U430 Touch Ultrabook
Na tradíciu triedy U ďalej nadväzuje aj väčší súrodenec už predstaveného modelu. Lenovo IdeaPad U430 je postavený na rovnakých pilieroch ako modely známe z minulosti, či práve uvedený model U330. Chce byť vašim najlepším spoločníkom na cestách a preto prichádza v kompaktnom 14-palcovom vyhotovení s nízkou hmotnosťou a dlhou výdržou batérie, ktorá je podporená systémom manažmentu batérie. Môžete sa tak naň spoľahnúť kedykoľvek na cestách, vždy je dokonale pripravený vám poslúžiť. Navyše jednoducho očaríte svoje okolie vďaka vycibrenému dizajnu a štýlovému šasi, ktoré navyše zabezpečí aj vysokú odolnosť.Pre tieto notebooky je veľmi dôležitá aj rýchlosť. V prvom rade je to rýchlosť operačného systému Windows 8. V ňom sa dokážete rýchlo a intuitívne orientovať a zefektívniť tak svoju prácu. V neposlednom rade je to rýchlosť celkového chodu systému. V závislosti od konfigurácie a použitia rýchleho SSD disku dokážete tieto notebooky prebrať z režimu spánku do 1 sekundy. Hardvérovým srdcom týchto konfigurácií sú inovatívne procesory Intel Core štvrtej generácie, ktoré sa postarajú o vysoký výkon a nižšiu energetickú náročnosť. Nie len na prácu, ale aj na zábavu sú vhodné tieto notebooky vďaka dostatku RAM, či dedikovanej grafickej karte. Užite si hry a HD+ multimédiá, pričom nemusíte siahať hlboko do kapsy.

Hlavné vlastnosti:
- 14" HD+ displej s dotykovým ovládaním
Intel® procesory 4. generácie a 2GB dedikovaná grafická karta (vybrané modely)
- SSD Cache pre rýchly štart
- Výdrž až 10 hodín
- Funkcia Lenovo Motion Control, Voice Control a Instant Resume pre obnovu systému zo spánku už od 1s
- Podsvietená klávesnica
- Hliníkový povrch
- Dostupný v 2 farebných prevedeniach

Aktuálna ponuka Ultrabookov Lenovo IdeaPad U430 na našom e-shope.

Lenovo IdeaPad S500 Touch
Nový dotykový laptop Lenovo IdeaPad S500 je schopný urobiť pre vás oveľa viac ako by ste čakali. Ak totiž hľadáte cenovo veľmi priaznivý notebook, ktorý je navyše jednoducho elegantný, spoľahlivý a kvalitný, tak toto sú modely presne pre vás. Už si musíte len vybrať. S očarujúco úzkym profilom je nie len príťažlivý na pohľad, ale aj vynikajúci z hľadiska mobility. Tú podporuje aj nízka hmotnosť, ktorá pri rozmeroch 15,6-palcov nie je práve bežným javom. Tieto notebooky ďalej ponúkajú na dotyk veľmi príjemný vzhľad, navyše si vás získajú aj ergonómiou a zvýšeným pohodlím pri používaní.Nič vám nebráni v tom, aby ste z
Lenovo IdeaPad S500 spravili plnohodnotného člena svojho digitálneho sveta. Či už sa jedná o prácu alebo zábavu, poslúži vám pri všetkom. Chcete napríklad sledovať film na svojej veľkou obrazovke? Pomocou HDMI konektoru naň pohodlne prepojíte svoj notebook a môžete sa pustiť do sledovania. Surfujte hodiny na internete, maximalizujte svoju pracovnú efektivitu, alebo sa vo chvíľkach voľna venujte jednoduchším hrám. Samozrejme nechýbajú dnes všetky štandardné rozhrania a funkcie, či už sa jedná o Wi-Fi podporujúce všetky zaužívané štandardy, rýchle USB 3.0, či čítačku pamäťových kariet.   

Hlavné vlastnosti:
- 15.6 displej s dotykovým ovládaním
- SSD Cache pre rýchly štart (vybrané modely)
- Výdrž až 6 hodín
- Výborný pomer cena/výkon


Aktuálna ponuka notebookov Lenovo IdeaPad S500 na našom e-shope.

 
 

 Najnovšie články a recenzie Zobraziť všetky články