Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Tovar iba na predajni nie je možné objednať cez eshop!


Najpredávanejšie produkty

Herná udalosť roka je tu. Prinášame vám nové herné PC Shark for Gamers Witcher Edition (09.06.2015)


Nemusíte byť hardcore hráčmi, aby ste vedeli, že len pred nedávnom sa na herný trh dostala najočakávanejšia RPG hra tejto sezóny - Zaklínač 3: Divoký hon. Nejde len o ďalšiu hru v rade. Ba dokonca ani o ďalšiu veľkú hru. Autori z poľského štúdia CD Projekt RED posledné roky tvrdo makali, aby priniesli dokonalý fantasy zážitok na motívy Sapkowskeho kníh, ktorý navyše zmení váš pohľad na žáner RPG. A my máme mašinu, s ktorou si budete môcť hru užiť naplno.


O kvalitách nového Zaklínača niet pochýb. Posledné dni a týždne sa na internete každý deň objavovali nové informácie, ktoré nám predstavovali dospelý a temný príbeh, prepracované charaktery, otvorený žijúci svet a v neposlednom rade aj špičkové audiovizuálne spracovanie, ktoré len ťažko bude mať obdobu. To však znamená jediné – na to, aby ste si hru užili, budete potrebovať poriadne železo.


 
A niečo také pre vás máme pripravené. Sami sme totiž hráči a ako už určite dobre viete, práve z pohľadu hráčov sa staviame k vytváraniu našich herných zostáv Shark for Gamers. Skladajú ich pre vás profesionáli len z tých najlepších komponentov, aby sme zaručili nie len vysoký výkon, ale aj dokonalú súhru medzi všetkými súčasťami. Všetko navyše dôkladne overujeme a testujeme, pričom výsledky zverejňujeme, aby ste dobre vedeli, čo sa vám môže dostať do rúk. A presne takto sme teraz vytvorili zostavu šitú na mieru zaklínačovi. Predstavujeme vám zostavu Shark for Gamers - Witcher Edition.

Je vytvorená tak, aby už na prvý pohľad zaujala a potešila oko každého fanúšika a hráča. Štýlová skrinka NZXT Source 340 nesie herný motív, ktorý nám odklepli priamo autori z CD Projekt RED. Tá je však len začiatok. Nájdete v nej výkonný zdroj Corsair CX600M a základnú dosku Asus Maximus VII Ranger Z97. To všetko je základom pre výkonný herný hardvér, ktorého srdcom je odomknutý štvorjadrový procesor Intel Core i5-4690K, takže z neho môžete dostať ešte viac. Nechýba ani 16GB RAM, ktoré sú vyskladané z herných modulov HyperX Savage Kingston. Na výber budete mať z dvoch konfigurácií. Jedna disponuje grafickou kartou NVIDIA GeForce GTX 970 so 4GB VRAM a SSD diskom Samsung 850 EVO s kapacitou 250GB. Druhá grafickou kartou GeForce GTX 980 a SSD diskom s kapacitou 500GB. Obe ešte obsahujú 2TB pevný disk Seagate Barracuda. Všetok ten výkon je skrotený výkonným a tichým vodným chladením NZXT Kraken X41. Dokonalý dojem je dotvorený červenou kabelážou vo vnútri skrinky.
Navyše pre vás k týmto zostavám máme pripravenú aj bohatú nádielku darčekov. Keďže sa celá zostava nesie v duchu najočakávanejšej hry tohto roka, je samozrejmosťou, že k nej dostanete tričko s motívom Zaklínača. Aby ste sa však rovno mohli vrhnúť na hranie, pribalíme vám k nemu aj hru Batman: Arkham Knight, ktorý taktiež boduje temným otvoreným svetom, v ktorom sa tentoraz budete môcť preháňať aj pomocou Batmobilu. No a nakoniec dostanete aj herný balík od Intelu v hodnote viac ako 150€.
Toto je skutočne jedinečná ponuka pre hráčov od hráčov a my len dúfame, že ak po nej siahnete, prinesiem vám tisícky hodín strávených hraním a skvelou zábavou.

Najnovšie články a recenzie Zobraziť všetky články