Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Tovar iba na predajni nie je možné objednať cez eshop!


Najpredávanejšie produkty

Ďalšie nové hry od AMD sú tu. Vybrať si môžeš sám. (23.04.2014)

Spoločnosť AMD opäť rozširuje ponuku vo svojej kampani NeverSettle Forever, ktorá rozdáva plné verzie PC hier k ich grafickým kartám, aby hráči mali možnosť svoje nové železo okamžite vyskúšať v akcii. Hráči si môžu v rámci tejto kampane vybrať z balíčka hier podľa svojej chuti z hier, ktoré sú priradené k triede ich grafickej karty. Tieto hry si môžu následne stiahnuť prostredníctvom niektorého z kanálov digitálnej distribúcie hier ako napríklad Steam.

Novinkou v NeverSettle Forever je detektívny thriller Murdered: Soul Suspect, kde je úlohou hráčov v úlohe mŕtveho detektíva vyšetriť vlastnú vraždu. Navyše pribudli aj balíčky populárnych indie hier, ktoré ukazujú silu a kvality nezávislých tvorcov. Medzi nimi nájdete napríklad známe tituly ako bojovka Guacamelee!, či hardcore ťahová stratégia ťažiaca zo severskej mytológie The Banner Saga.AMD Radeon Gold Reward

AMD delí herné odmeny do troch výkonnostných kategórií. V Radeon Gold Reward kategórii sa nachádzajú karty
Radeon R9 295 X2, Radeon R9 290 a Radeon R9 280. V tomto prípade si hráči môžu vybrať až 3 hry z balíčka sedemnástich, prípadne môžu namiesto veľkej hry zvoliť balíček dvoch indie hier. V tejto kategórii tak môžete získať až 5 hier: jednu veľkú a 4 indie.


AMD Radeon Silver Reward

Do kategórie Radeon Silver Award patria grafické karty v radoch
AMD Radeon R9 270 a Radeon R7 260. Tu si môžu hráči vybrať dve hry zo sedemnástich a platí totožná ponuka ohľadne náhrady veľkých hier indie hrami.


AMD Radeon Bronze Reward
Radeon Bronze Award je kategória pokrývajúca low-end segment trhu a spadajú do nej grafické karty
AMD Radeon R7 250 a Radeon R7 240. V tomto prípade hráči dostanú jednu hru z desiatich alebo jeden indie balíček dvoch hier.

 


 Najnovšie články a recenzie Zobraziť všetky články