Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Tovar iba na predajni nie je možné objednať cez eshop!


Najpredávanejšie produkty

Čínsky drak útočí aj na náš trh - predstavujeme vám smartfóny Xiaomi (17.10.2014)

Každý je iný, má iné očakávania a aj rozdielne potreby. a každý tak v rôznych oblastiach hľadá niečo iné. Niečo, čo všetky jeho špecifiká presne vystihne. A to platí pre všetky odvetvia. Výrobcovia sa mnohými modelmi snažia osloviť čo najviac zákazníkov a my vám zas chceme dať na výber, aby ste spravili tú správnu voľbu. Aj preto náš katalóg stále rozširujeme a pridali sme doň ďalšiu zaujímavú, no nie tak známu značku. Aj napriek tomu si už však stihla nájsť svojich priaznivcov a rozhodne má čo ponúknuť.

Konkrétne hovoríme o čínskej značke Xiaomi, ktorá sa už na trhu smartfónov veľmi slušne etablovala a aj u nás čoraz viac ľudí oslovuje svojou ponukou, ktorá sa snaží ponúknuť čo najlepší pomer ceny a výkonu, pričom ak aj v niektorých oblastiach neexceluje, dokáže ponúknuť veľmi zaujímavé možnosti. Aktuálne tak v našej ponuke nájdete hneď niekoľko modelov v rôznych vyhotoveniach, ktoré pokrývajú triedy od nenáročného low-endu až po hi-end zariadenia a ponúkajú tak niečo pre každého, či už hľadáte niečo jednoduché, ale šikovné, alebo aj top triedu. Xiaomi dominuje jednou z najpokročilejších a najprepracovanejších nadstavieb obľúbeného Androidu na trhu. MIU ponúka bohatú softvérovú výbavu, zaujímavou je aj aplikácia na optimalizáciu telefónu.

Xiaomi Redmi
Mnohých určite oslovia jednoduché smartfóny Xiaomi Redmi a Redmi 1S. Vychádzajú v niekoľkých farebných vyhotoveniach, takže si každý môže zvoliť také, ktoré je jeho srdcu blízke. Navyše oslovujú najmä veľmi sympatickou cenou v oboch prípadoch a bodujú taktiež možnosťou používania dvojice SIM kariet súčasne, čo ocenia najmä ľudia s dvojicou operátorov. Jednoduchý a elegantný dizajn, kompaktné rozmery a slušný hardvér taktiež charakterizujú tieto modely.

Bežia na operačnom systéme Android a ponúkajú kvalitný 4,7" Retina IPS 1280 x 720 displej s povrchovou úpravou proti poškodeniu. 4-jadrový procesor ARM Cortex-A7 bije v oboch modeloch, no v prípade 1S na vyššej frekvencii. 1S má navrch taktiež v grafickom čipe a internom úložnom priestore (bežný model má 4GB, 1S až 8GB). Oba modely sú však slušne vybavené po stránke rozhraní aj kamier a taktiež obsahujú 1GB RAM. Navyše ich môžete rozšíriť pomocou pamäťovej karty.
Xiaomi Mi3 s Full HD a 2GB pamäťou
Nad Redmi nájdete vyššiu strednú triedu Xiaomi Mi3. C niekoľkých farbách, v niekoľkých modeloch líšiacich sa v internom úložisku, no stále rovnako elegantné a praktické, ideálne pre biznis. Veľký 5-palcový IPS displej s Full HD rozlíšením podáva vynikajúci obraz vyniknú na ňom aj fotky z 13 MPx kamery s duálnym LED bleskom a automatickým zaostrovaním. Beží na systéme Android KitKat, poháňa ho výkonné štvorjadro Qualcomm Snapdragon 800, obsahuje aj 2GB RAM a grafický čip Adreno 330. A vo výbave nájdete aj také technológie ako napríklad NFC.

Vlajková loď Xiaomi Mi4
Ďalším nadčasovým kúskom je Xiaomi Mi4 – výborný hi-end vo veľmi elegantnom a peknom vyhotovení s kvalitnými materiálmi, ktorý navyše osloví aj vysokou výdrže batérie, aby vás na cestách nikdy nesklamal. Samozrejmosťou je perfektný Full HD displej, slušné kamery a množstvo rozhraní. Nad systémom stojí intuitívna a rýchla nadstavba MIUI a všetko to beží svižne vďaka výkonnému hardvéru. Tomu velí výkonný 4-jadrový procesor Qualcomm Snapdragon 801 s frekvenciou 2,50GHz; 3GB RAM, grafický čip Adreno 330 a až 64GB pamäť. Recenziu nájdete napr. aj na mojandroid.sk.
Najnovšie články a recenzie Zobraziť všetky články