Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Tovar iba na predajni nie je možné objednať cez eshop!


Najpredávanejšie produkty

Čerstvé Prestigio novinky, ktoré zaujmu výborným pomerom ceny a výkonu (06.09.2014)

Spoločnosť Prestigio snáď netreba nikomu nijak zvlášť predstavovať a to najmä vďaka tomu, že už niekoľko rokov na trh uvádzajú kvalitné a najmä cenovo dostupné tablety a inteligentné telefóny, pomocou ktorých sa dokázali presadiť aj po boku takých gigantov v tomto odvetví, ako je napríklad Samsung.

Nejaká novinka od nich sa nám dostane do rúk prakticky stále, ale rovnako ako väčšina tohto trhu, aj Prestigio ešte na záver leta uvádza výraznú vlnu nových zariadení. A tak sa dnes môžeme pozrieť na dvojicu nových a cenovo výborných tabletov a taktiež dvojicu ich nových Android telefónov, ktoré sa cenovo sústredia na rozdielne spektrá trhu. Aké novinky nám teda Prestigio pripravilo na posledné teplé dni?


Prestigio MultiPhone 5453 DUO

Prvou z dvojice smartphone noviniek je jednoduchý MP 5453 DUO. Ako už jeho názov napovedá, ide o Dual SIM telefón, takže v ňom môžete súčasne využívať dve SIM karty. Beží na operačnom systéme Android 4.4 a jeho dominantou je 4.5" IPS LCD s rozlíšením 960x540. Postavený je na štvorjadrovom procesore MT6582 s frekvenciou 1,30 GHz a obsahuje aj 1GB RAM a 8GB ROM (a slot na pamäťové karty). Určite poteší 8 MPix fotoaparát s automatickým zaostrovaním. Očarí jednoduchým a elegantným dizajnom a hlavne osloví kvalitným kovovým vyhotovením, ktoré je odolné, vyzerá dobre a stará sa aj o lepšie odvádzanie tepla pri dlhom non-stop používaní.
Prestigio MultiPhone 5505 DUO
Prestigio však nezabúda ani na štýl, hlavne pre svoje mladé a energické publikum. Popri tom myslí aj na funkčnosť a výsledok je MultiPhone 5505 DUO. Taktiež podporuje dvojicu SIM kariet a vďaka štýlovému farebnému krytu vyzerá veľmi dobre. Pozadu však nezaostáva ani kvalitou vyhotovenia. Oceníte kvalitný 5" IPS LCD displej s rozlíšením 1280 x 720 a taktiež výkonný štvorjadrový procesor MediaTek MT6582 s frekvenciou 1,30 GHz, ktorý je doplnený 1GB RAM a 8GB ROM s možnosťou rozšírenia o pamäťové karty. Operačný systém Android 4.4 je rýchly a stabilný a umožní vám prístup k mnohým aplikáciám. Čerešničkou jeho ponuky je výborný 13MP zadný fotoaparát s automatickým zaostrovaním.


Prestigio MultiPhone 5508 DUO

Aj tento telefón podporuje dve SIM karty, avšak už sa nejedná o low-cost zariadenie, ale o kvalitnú strednú triedu za rozumnú cenu. Ponúka 5-palcový IPS s LED podsvietením a HD rozlíšením a vnútornosti, ktoré mu dajú dostatok výkonu. Osemjadrový Cortex-A7 1,70 GHz je výkonný, avšak energeticky efektívny, takže zbytočne nevyšťaví batériu. Taktiež tu nechýba ani 1GB RAM a 16GB úložisko. Beží na novom operačnom systéme Android 4.4 a v jeho výbave nájdete aj mnoho ďalších šikovných senzorov, či duálny mikrofón. A poteší aj kvalitným 13MP fotoaparátom s automatickým zaostrovaním. Predná 5MP kamera je aj vďaka vysokému rozlíšeniu vhodná aj na selfie.

 

Prestigio MultiPad Thunder 7.0i

S Thunderom mieri Prestigio nebezpečne nízko. Dokonca s ním podliezajú ceny čítačiek elektronických kníh a robia tak z neho jeden z najdostupnejších tabletov na našom trhu. Neznamená to však automaticky, že by sa za niečo musel hanbiť. Aj napriek nízkej cene dokáže osloviť a to najmä záujemcov o jednoduchý a šikovný tablet na základné využitie. Jeho srdcom je dvojjadrový procesor Intel® Atom™ Z2520 s frekvenciou 1,2GHz, vedľa ktorého stojí grafický čip PowerVR SGX 544MP2 a 1GB RAM. Nechýba ani 8GB pamäť s možnosťou rozšírenia o pamäťovku. Ako už názov napovedá, obsahuje 7-palcový displej s rozlíšením 1024 x 600 a poradí si s médiami, knihami a nenáročnými hrami. Vďaka dvojici kamier však viete aj chatovať a fotiť. Beží na operačnom systéme Android 4.4.
Prestigio MultiPad Ranger 7.0i
Ranger je v mnohom podobný tabletu Thunder. Už pri pohľade na ne sa zdajú ako súrodenci. Avšak vyššia cena sa odráža aj v lepšej výbave, ktorá rozhodne poteší, no tablet je stále dostupný a podlieza dôležitú psychologickú hranicu 100 eur. Dôležité však je, že obsahuje 3G modul. Dokážete tak doň vložiť SIM kartu a využívať svoje dátove pripojenie, telefonovať a posielať SMS. Postavený je na štvorjadrovom procesore ARM Cortex-A7 s frekvenciou 1,20GHz spolu s grafickým čipom Adreno 302. Obsahuje 1GB RAM a 8GB pamäť s možnosťou rozšírenia o kartu. Taktiež ponúka 7-palcový 1024 x 600 displej a beží na operačnom systéme Android 4.3. Najnovšie články a recenzie Zobraziť všetky články