Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Tovar iba na predajni nie je možné objednať cez eshop!


Najpredávanejšie produkty

Canyon Hazard (21.09.2015)

Hazard je najvyšší model novej hernej série spoločnosti Canyon.

 
Myš si zaslúži pozornosť minimálne kvôli tomu, že klasický plastový materiál rozšírila aj o hliníkové prvky, ktoré tvoria spodnú časť šasi. V tomto smere ide o naozajstný unikát. Hazard vyzerá na pohľad elegantne a hliník príjemne chladí palec aj na dotyk.
 
 
Myš má pretiahnuté telo, ktoré bude vyhovovať pravdepodobne používateľom s dlhšími prstami, resp. s väčšou rukou. Optický senzor ponúka nastaviteľné rozlíšenie v rozmedzí 250 až 3500 dpi. Hazard obsahuje 7 tlačidiel, z toho 5 (ľavé, pravé, koliesko, dve bočné) sú nastaviteľné. Zvyšnými dvoma tlačidlami sa prepínate medzi 4 nastaveniami rozlíšenia.
 
Priložený softvér umožňuje prispôsobiť 5 používateľských profilov a zmeniť podsvietenie myšky. Nechýba podpora makier. Nastavíte si aj citlivosť dvojkliku alebo scrollovania. Softvér obsahuje prakticky všetky funkcie, ktoré by sme od hernej myšky očakávali. Canyon by však mohol vylepšiť používateľské rozhranie aplikácie.
 
 
Canyon Hazard nerobí v pozícii vlajkovej lode hanbu novému produktovému radu herného príslušenstva. Medzi silné stránky patrí dizajn, najmä kvôli sčasti hliníkovému šasi. Myš je vyrobená z kvalitného materiálu a výrobca udáva životnosť až 20 miliónov kliknutí. Náročným hráčom však môže chýbať laserový senzor alebo širšie spektrum rozlíšenia.
 
Cena: 35,09 EUR

Zdroj :  

 

 
 
 
 


Najnovšie články a recenzie Zobraziť všetky články