Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Tovar iba na predajni nie je možné objednať cez eshop!


ASUS TYTAN sa na nič nehrajú a ani nemusia (30.03.2013)

Spoločnosť Asus, bez ohľadu na segment trhu, v ktorom sa pohybuje, je synonymom len tej najvyššej kvality a inovácií, vďaka ktorým konkurenciu nechávajú ďaleko za sebou. Bez ohľadu na daný hardvér či komponent sa tak vždy dočkáte za svoje peniaze aj náležitej kvality. Môže to byť najvýkonnejšia grafická karta na trhu pre náročných, no aj jednoduchý aj lacný domáci router. Na tieto produkty sa môžete vždy spoľahnúť. Teraz však prinášajú niečo, čo už nie je pre každého. Niečo, čo smeruje len k tým najnáročnejším z náročných. Herné zostavy Asus Tytan, z ktorých vám spadne sánka.


Zostavy Tytan sa na nič nehrajú a ani nemusia. Každý jeden parameter a každý jeden vizuálny prvok vám už na prvý pohľad dávajú jasne najavo, že tentoraz sa hrá na notu majetných a náročných v každom ohľade. Nič nesmie zostať na náhode. Tytan sú stelesnením perfekcionizmu a snahy vyhovieť aj tým najnáročnejším požiadavkám. S nimi sa vám nestane, že by vám v Crysis 3 kolísal framerate. Ani sa nestane, že by ste mali problém so štartom systému, či rýchlosťou multimédií vo vysokom rozlíšení. Tytan problémy úplne eliminujú. Zostáva tak už len holý zážitok, od ktorého vás nič nedelí.

Agresívny dizajn skriniek dáva tušiť, že toto nebudú len také obyčajné hi-end počítačové zostavy. To najlepšie, čo na trhu nájdete, Asus vložil do jednej skrinky a to tak, že aj tá najvážnejšia konkurencia bledne závisťou. Kde iní totiž narážajú na limity, tam sa zostavy Asus Tytan ešte len začínajú zahrievať. Unikátny dizajn v sebe skrýva monštrá. Máte odvahu ich vypustiť?


Aktuálna ponuka ASUS Tytan počítačov na našom eshope.

Súboj Tytanov
PC zostavy Asus Tytan sú celkovo 3. To znamená 3 cenové aj výkonnostné kategórie, pričom už aj tá základná z trojice jedinečným kúsok, po ktorom túži každý nadšenec. Veď predsa ponúka výkonný procesor Intel® Core™ i7-3770K, k nemu 16GB RAM a neobyčajnú grafickú kartu NVIDIA® GeForce® GTX 680 2GB DDR5. S rastúcou cenou rastie aj výkon. Stredná zostava je vybavená šesťjadrovým procesorom Intel® Core™ i7-3960X. Najvýkonnejšia zostava z trojice je strojom, ktorý nie je vynikajúci len teraz, ale ešte roky sa bude nachádzať na výkonnostnej špičke. Šesťjadrový procesor Intel® Core™ i7-3960X a grafická karta NVIDIA® GeForce® GTX 690 sa o to postarajú.

 

ASUS Tytan CG8580


Obrovský výkon si vyžaduje aj veci, ktoré ho dokážu skrotiť
Táto neľahká úloha je na bedrách unikátne navrhnutých skriniek, ktoré nemajú len osloviť samoúčelným dizajnom, ale dizajn je priamo podradený okrem estetických kritérií aj kritériám umocňujúcim účinok chladenia. V momente, keď si totiž podmaníte teplo, tak si podmaníte všetko. Vodné chladenie je v tomto ohľade vašou najsilnejšou zbraňou. Aj v prípade najnižšej zostavy potom ventilácia využíva až 5 smerové prúdenie. V prípade tých najlepších môžete využiť výsuvné chladiace panely z bokov skrinky. A aby ste mali dokonalá pocit z výkonu vo vašich rukách, tak okamžité navýšenie výkonu pomocou Turbo funkcie máte doslova pod palcom vďaka výraznému tlačidlu na samotnej skrinke, ktoré vyvoláva dojem skutočného bojového stroja. Stačí si pozrieť nasledujúce video, ktoré hovorí za všetko.


Aktuálna ponuka ASUS Tytan počítačov na našom eshope.

 

 

ASUS Tytan CG8890


Dôležité sú však aj ostatné komponenty. A môžeme vám zaručiť, že v Asus Tytan sa na ničom nešetrilo. Siete, zvuk, základná doska, či pevné disky. To všetko je zbierkou toho najlepšieho, čo Asus ponúka. Nech už si zaumienite čokoľvek, Asus Tytan si s tým hravo poradia, spravia z vás skutočných pánov hry. A nebude vám chýbať vôbec nič. Či už sa jedná o dokonalé hry vďaka výkonnému hardvéru, alebo dokonalé multimédiá vďaka optickej Blu-ray mechanike a audio systému Xonar, ktorý ponúka až 35-krát čistejší zvuk. Vynikajúca funkcia Digi+VRM si hravo poradí s niekoľkými digitálnymi signálmi a to tak, aby ste nepocítili žiadnu stratu kvality. Všetky Tytan zostavy bežia na novom operačnom systéme Windows 8. To však ani zďaleka nie je všetko, čo k najvýkonnejším zostavám na trhu môžete dostať.
 


Nech už plánujete Tytan využívať akokoľvek, môžete sa spoľahnúť na bohatú nádielku softvéru, ktorý k nim dostanete. Bezpečnosť, multimédiá, kancelárske nástroje a aj mnohé iné tak dokážete využiť naplno. A aby ste si mohli byť zostavou Tytan skutočne istí, tak všetky podliehajú predĺženej trojročnej záruke. Všetky tieto zostavy môžete časom bez akýchkoľvek problémom upgradovať. Dokonalý herný zážitok zažijete aj vďaka jedinečným ROG perifériám: hi-end myškám a klávesniciam. Vypustite monštrum, vyberte si Asus Tytan z našej ponuky!

Aktuálna ponuka ASUS Tytan počítačov na našom eshope.

 Najnovšie články a recenzie Zobraziť všetky články