Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Tovar iba na predajni nie je možné objednať cez eshop!


Najpredávanejšie produkty

ASUS ROG uvádza najvýkonnejší herný notebook s 24GB pamäťou a až 3 diskami (24.07.2014)

Asus prichádza na trh so svojim doteraz najvýkonnejším notebookom. Prenosný, no aj tak v sebe skrýva beštiu, ktorú stačí vypustiť len jediným tlačidlom. Disponuje výkonom, ktorý schová do vrecka aj bežný stolný počítač a pritom si ho stále môžete so sebou zobrať kamkoľvek len budete chcieť.

S notebookmi Asus zo série G ste už asi mali tú česť. Aj keď nie osobne, pomerne často sa o nich píše. Hlavne v súvislosti s výkonnými a nie zbytočne predraženými zariadeniami, ktoré sa často umiestňujú aj v rebríčkoch popularity. V základe tak tieto notebooky predstavujú ideálne herné nástroje pre náročné hry kedykoľvek a kdekoľvek. Sú vyskladané zo špičkových komponentov a nezaostávajú ani po stránke dizajnu a vyhotovenia. To všetko sa však odráža aj na cene, ktoré ale nie je zbytočne predimenzovaná. A taktiež aj na hmotnosti.

A to sú hlavné parametre, ktorými sa riadi aj horúca novinka ASUS ROG G750JZ-T4066P. Ako prvý si všimnete skutočne masívny vzhľad. Notebook je s veľkosťou vyše 17-palcov skutočne veľký, ale taktiež aj pevný a odolný. A navyše vyzerá dobre. Hernému nasadeniu zodpovedá aj dizajn, ktorý jasne dáva najavo, že v tomto tele sa skrýva vysoký výkon. O perfektný vzhľad sa stará aj jedna textúra povrchovej úpravy. Poteší taktiež veľká a pohodlná klávesnica so štýlovým podsvietením a rozmerný touchpad.

O špičkový obraz sa stará 17,3-palcový displej s Full HD rozlíšením, LED podsvietením a matným vyhotovením, aby bol dobre čitateľný aj pri horších svetelných podmienkach. Navyše disponuje aj špeciálnou úpravou pre zníženie únavy očí, aby ste mohli nerušene hrať dlhé hodiny. O precízne audio sa stará zvukový systém s pomocou technológie SonicMaster, ktorý sa postará nie len o špičkový zvukový zážitok z hier, ale taktiež aj z multimédií a hudby.

Ale to, čo vás zaujíma najviac, je skryté vo vnútri. Zapnutím notebooku tlačidlom vypustíte silu štvorjadrového Haswell procesoru Intel® Core™ i7-4700HQ s maximálnou frekvenciou až 3,40GHz. Jemu sekunduje výkonná grafická karta NVIDIA® GeForce® GTX 880M s 4 GB GDDR5 VRAM a až 24GB RAM. Aj tak vám ešte zostáva voľný jeden slot, takže v budúcnosti ju môžete rozšíriť. Všetky svoje hry si môžete uložiť na 1TB pevný disk, ak by vám však náhodou táto kapacita nestačila, môžete využiť až dva rýchle SSD disky, každý s kapacitou až 256GB (RAID 0).

Všetok tento výkon musí skrotiť účinné chladenie a to sa podarilo na výbornú. Chladenie je v prípade tohto notebooku zaisťované hneď duálnym ventilačným systémom, ktorý vyfukuje horúci vzduch vzad a neobťažuje užívateľa. Výhodou je tak zvýšené pohodlie, pri hraní pod dlaňami nemáte teplo a sedenie za notebookom je tak veľmi príjemné. Ďalšou výhodou tohto chladenia je, že je veľmi tiché. Aj v záťaži sa snaží minimalizovať rušivý hluk, aby vás pri hraní už vôbec nič nerušilo.

A ostatná výbava je pre túto triedu už štandardom. Vyniká v nej najmä Blu-Ray RW optická mechanika, ale neurazí ani čítačka niekoľkých druhov pamäťových kariet, HD webkamera alebo množstvo portov a možností komunikácie. Na notebooku nájdete 64-bit verziu operačného systému Windows 8.1 Pro a v softvérovej výbave nechýba ani množstvo šikovných aplikácií priamo od Asusu. Na batérii vydrží nový G750 až 4 hodiny, čo je v tejto triede slušná výdrž, avšak budete sa nejako musieť preniesť cez trochu vyššiu hmotnosť, ktorá je až 4,5kg,

Značka Republic of Gamers pod krídlami Asusu rastie a je zárukou špičkovej kvality, ktorú hráči vyžadujú. A novinka ASUS ROG G750JZ to spĺňa do poslednej bodky. Na sklad dorazí už za pár dní, ak máte záujem, odporúčame čo najskoôr objednať.

 Najnovšie články a recenzie Zobraziť všetky články