Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Tovar iba na predajni nie je možné objednať cez eshop!


Najpredávanejšie produkty

ASUS predstavuje revolučný All in One s 18-palcovým tabletom (25.06.2013)

Doprajte si oveľa viac slobody v domácnosti. Doprajte si oveľa viac kreativity pri práci. Doprajte si unikátne hybridné zariadenie ASUS Transformer AiO P1801, ktoré dodá vašej práci aj zábave úplne nový rozmer. O takomto transformerovi nesníval ani Micheal Bay. Rozmerný tablet vhodný na každú situáciu, alebo štýlové All-in-One PC.

Android a Windows 8 spolu
Stačí vám len málo a môžete sa plynulo presúvať medzi dvoma plnohodnotnými zariadeniami, zabávať sa, hrať, užívať si kvalitné multimédiá a samozrejme aj vybavovať pracovné povinnosti. Duálne zariadenie znamená aj duálny operačný systém. V jednom prípade využijete možnosti inovatívneho Windows 8, o chvíľu na to už môžete browsovať tisíckami aplikácii v obchode GooglePlay vďaka mobilnému Androidu vo verzii 4.1.
Prechod medzi systémami je plynulý a intuitívny. Stačí jedno stlačenie tlačidla Mode Key a ste v novom prostredí. ASUS Transformer AiO v sebe tak dokonale zlučuje výkon desktopov postavených na Windows platforme s flexibilitou a produktivitou multidotykového tabletu.

Viac o ASUS Transformer P1801 na našom e-shope.
V spoľahlivosti a spokojnosti zákazníkov je značka Asus v oblasti desktopov na prvom mieste. A na túto tradíciu chce spoločnosť nadviazať aj v hybridných zariadeniach Transformer AiO. O ich výkon sa stará tretia generácia procesorov Intel® Core™ i7, ktorým sekunduje aj výkonný grafický čip. Vďaka tomu si hravo poradí s multimédiami a aj náročnejšími aplikáciami. PC stanica je navyše vybavená špičkovou zvukovou technológiou ASUS SonicMaster, ktorá sa postará o ten najlepší zvukový zážitok.

All in One a tablet v jednom
Možnosti multimédií ASUS Transformer AiO P1801 rozširuje aj HDMI port, vďaka ktorému môžete zážitky zdieľať s akýmkoľvek HDMI zariadením. Vybrané modely sú navyše vybavené aj vstavaným TV Tunerom a podporujú Full HD rozlíšenie. Svoj obľúbené stanice tak môžete sledovať aj takto. Vďaka veľkorysej kapacite pevného disku až 2TB sa nemusíte obmedzovať. Asus vám navyše umožní lietať v oblakoch. V Cloudovom priestore ASUS WebStorage dostanete ďalších 32GB navyše. V desktopovom režime vyniká aj ergonómia. Stanicu môžete polohovať v rozmedzí od 0° do 30° a prispôsobiť ju tak svojim potrebám.
PC alebo tablet, na tom nezáleží. Vďaka rozsiahlym možnostiam pripojenia môžete Transformer AiO používať kdekoľvek v domácnosti. Tablet nesmiete podceňovať. V žiadnom prípade sa nejedná len o druhotný režim. Vyniká ergonómiou a môžete mu nastaviť stojatú polohu od 0° do 100°.
Keď ho držíte v rukách, viac ako inokedy vás osloví rozmerný 18.4-palcový multidotykový Full HD displej. Vylepšená technológia dotykového ovládania vám umožní používať všetkých 10 prstov. Skvelé multimédiá si užijete vďaka ultraširokým pozorovacím uhlom. Práca a zábava na cestách tak dostáva úplne nový, doteraz nevídaný rozmer. Doslova. O výkon samostatného tabletu sa zase stará výkonný štvorjadrový mobilný procesor NVIDIA® Tegra® 3, ktorý si ľavou zadnou poradí aj s tými najnáročnejšími mobilnými aplikáciami. Batéria poskytuje až nečakanú výdrž a nabíjanie je jednoduché – stačí len tablet zasunúť do stanice.

Užívajte si perfektný tablet, štýlové All-in-One PC a prepracovaný režim vzdialenej obrazovky. Samostatný monitor navyše dokážete pripojiť k PC stanici a ďalej ju používať, ak vám náhodou niekto obsadil tablet. ASUS Transformer AiO P1801 je skutočným unikátom, ktorý v sebe spája to najlepšie z dvoch svetov a prináša aj niečo navyše. Zbavte sa obmedzení. Kombo bezdrôtovej klávesnice a myšky v metalickom prevedení vyšperkuje imidž zbaví vás aj tých posledných prekážok v používaní.

ASUS Transformer P1801 k videniu aj na našich predajniach
Tento jedinečný produkt si môžete vyskúšat na našich predajniach v Bratislave v obchodných centrách Aupark, Polus a Avion alebo v mimobratislavských predajniach v Trnave v nákupnom centre MAX a Nitre v OC TESCO Galéria. Tešíme sa na vás.

Viac o ASUS Transformer P1801 na našom e-shope.

Najnovšie články a recenzie Zobraziť všetky články