Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Tovar iba na predajni nie je možné objednať cez eshop!


Najpredávanejšie produkty

HP 15-r266nc, modrý
399 

 

HP 15-ba027nc
412 

 

ASUS MAXIM akcia odmení mužov šťavnatými obrázkami (12.03.2013)

Ak potrebujete pracovať so sieťou v domácnosti, v malej firme, či vo svojom biznise, tak určite chcete dostať len to najlepšie. A aby ste skutočne dostali to najlepšie, tak by ste sa mali spoľahnúť na riešenia vytvorené profesionálmi. Mali by ste sa spoľahnúť na riešenia, ktoré vám v dokonalej kvalite dokáže ponúknuť jedine Asus.

Elitná rada zariadení Black Diamond spoločnosti Asus je stvorená pre tých najnáročnejších. Každodenné používanie je pre tieto zariadenia hračkou. Sú stvorené pre oveľa náročnejšiu činnosti. Bezchybné siete, hranie bez najmenších problémov, či domáca zábava online aj vrátane televízie vo vysokom rozlíšení. Medzi vami a všetkým týmto tak už niet jedinej prekážky.Jedine zariadenia Asus vám ponúkajú až 3 ročnú záruku, jednoduchú inštaláciu len v 3 krokoch bez nutnosti použitia inštalačného CD, české grafické menu a množstvo skvelých funkcií, v ktorých sa im nič nevyrovná. Vďaka tomu sa na ne môžete vždy spoľahnúť. Intuitívne ovládanie umožní jednoduchú a pohodlnú prácu s routerami aj adaptérmi aj úplným začiatočníkom. Ďalej vynikajú aj unikátnou technológiou Asus Dualband, ktorá umožňuje súbežnú bezdrôtovú prevádzku v dvoch pásmach a to 2,4GHz a 5GHz. V tejto kombinácii dosahujú až dvojnásobnú rýchlosť prenosu dát oproti obmedzeniu len na jedno pásmo. Táto technológia navyše zaručuje aj menšie rušenie Wi-Fi prepojenia. Jednoduché internetové činnosti prebiehajú v pásme 2,4GHz, tie náročnejšie ako hranie a streamovanie videa zas v pásme 5GHz. Viac akciových produktov ASUS MAXIM

Asus však neponúka len špičku v TOP kategórii na trhu. Na svoje si môže prísť úplne každý vďaka širokej palete modelov, kde môžete nájsť aj jednoduché riešenia pre tých menej náročných. Najpredávanejšie bezdrôtové N routre ponúkajúce výborný pomer kvality a ceny teraz nájdete ešte výhodnejšie. Teraz si skutočne dokáže vybrať naozaj každý.

Špičkové adaptéry a routre Asus môžete vďaka Sharku nájsť v ponuke, ktorá nemá obdobu. Nie len, že dostanete na trhu bezkonkurenčné produkty za skvelé ceny. K tomu si môžete užívať aj množstvo bonusov. Polročné predplatné časopisu Maxim, či DVB-T tuner U3100 mini od nás dostanete zadarmo pri kúpe vybraných modelov. Ani to vás však nepoteší tak, ako jedinečné možnosti, ktoré kúpou týchto výrobkov získate.

Oceňované routre Asus si získali zákazníkov aj odborníkov svojou výbavou. Je to sada funkcií AiCloud a AiRadar, ktorými hravo prekonávajú konkurenciu. AiCloud je služnou, vďaka ktorej budete maž svoje údaje vždy po ruke.  Prepája vašu domácu sieť s online úložiskom, ku ktorému budete mať vždy prístup. Nezáleží na tom, či ste na PC, tablete, či k nemu pristúpite cez svoj smartfón. Môžete jednoducho ukladať, zdieľať a synchronizovať všetky svoje dôležité dáta a mať vzdialený prístup na úložné USB zariadenie pripojené k routeru. AiRadar je zas zárukou všesmerového pokrytia bezdrôtovým signálom nie len horizontálne, ale aj vertikálne, čím je táto funkcia nenahraditeľná v domácnostiach či firmách, ktoré sa skladajú z viacerých podlaží.
Nehľadajte ďalej. Je tu Asus a na vás už zostáva len jediná otázka: ktoré zariadenie si vyberiete? Načrite do našej ponuky a nechajte sa inšpirovať.
Viac akciových produktov ASUS MAXIM


 
Najnovšie články a recenzie Zobraziť všetky články