Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Tovar iba na predajni nie je možné objednať cez eshop!


Najpredávanejšie produkty

ASUS G750 - herný gigant stvorený pre výkon (30.08.2013)

Na trh špeciálne určených herných notebookov opäť prichádza Asus, aby rozvíril jeho stojace vody a poriadne zamiešal karty. Konkurencia v tejto oblasti je síce neúprosná, ale aj napriek tomu si Asus so svojou novinkou verí. Dôležité je stihnúť je v správny čas vystihnúť nástup moderných technológií a vyťažiť z nich maximum. A presne toto sa pretavilo do novej rady herných zariadení Asus G750. Výber konkrétneho modelu je len a len na vás. Môžete si ale byť istí, že v žiadnom prípade nebudete svoju voľbu ľutovať.

Gigant stvorený pre výkon
S inovatívnymi procesormi Intel Core štvrtej generácie s kódovým označením Haswell ste sa už neraz stretli na našich stránkach. A určite si tak viete predstaviť ten ohromný výkon, ktorý sa vďaka novým procesorom Intel Core i7 dostanú do vašich rúk. Obrovský herný výkon je vám kedykoľvek k dispozícii. V hrách budete lepší, silnejší a rýchlejší. Viac ako kedykoľvek predtým pocítite, že vysoký hrubý výkon je v hrách cesta k tým najvyšším métam.


Ale nie je všetko len o hrubom výkone z procesora. Bez toho, aby všetky komponenty spolu dokonale ladili by ste sa nedostali ďaleko. Z hier môžete vyťažiť úplné maximum aj vďaka výkonným grafickým kartám NVIDIA® GeForce® GTX triedy 700. Závisí od vami zvolenej zostavy, v každom prípade však máte v rukách dostatok výkonu, aby ste si poradili s akýmikoľvek dnešnými hrami. Zabezpečená je plná kompatibilita s rozhraním DirectX 11.1, takže ani v najnovších hrách nebudete ochudobnení o žiadne efekty. Nové grafické karty sú až o 50-75% rýchlejšie ako tomu bolo v predchádzajúcej generácii.

Nie je to len o tom, že máte v rukách výkon na úrovni herných stolných PC. To vôbec nie. Aj keď samozrejme až 8GB RAM a obrovské pevné disky sú úctyhodnými súčasťami špecifikácie, dostanete aj niečo navyše. Vo vybraných zostavách si môžete užívať dokonalý 3D obraz v hrách a filmoch vo vysokom rozlíšení. Vďaka unikátnej technológii NVIDIA® 3D Vision™ sa dočkáte bezproblémovej podpory trojrozmerného obrazu.
Stávka na moderné technológie
Či už sa potrebujete pripojiť na internet, prepojiť notebook s TV, či chatovať so svojimi priateľmi, vo všetkých oblastiach ťažíte z použitia najnovších technológií. Môžete si užívať aj ten najmenší detail v špičkových filmoch vďaka Blu-Ray mechanike. A ak sa vám obrazovka laptopu máli, tak pomocou HDMI prenesiete obraz na TV. Určite oceníte aj podporu DisplayPort.

V znamení vysokej rýchlosti a najlepšej kvality sa nesú aj ostatné aspekty novej hernej rady G750. Komunikujte so známymi vďaka HD webkamere a užívajte si neuveriteľnú rýchlosť prenosu vďaka USB 3.0, či rozhraniu Thunderbolt. Okrem týchto špecialít sa ale samozrejme môžete tešiť aj na všetky dnes známe a bežné rozhrania, či periférie. Nechýba tak napríklad mikrofón, Bluetooth 4.0, či Wi-Fi podporujúce všetky dnešné štandardy.


Dokonalý obraz aj zvuk
Nie je jednoduché priniesť na trh zariadenie, ktoré je dokonale vyvážené po každej stránke. V tomto konkrétnom prípade sa to však podarilo a Asus G750 vás možnosťami svojich zážitkov usadí hlboko do kresla. Brilantný 17.3" Full HD displej s LED podsvietením je stvorený k sprostredkovaniu dokonalého obrazu so širokými pozorovacími uhlami a neuveriteľne vernými farbami. Displej je navyše matný, takže sa nemusíte báť, že by ste za zhoršených svetelných podmienok prišli pôžitok z obrazu.

Vďaka reproduktorom s technológiou Asus Sonic Master, integrovanému subwooferu a špeciálne vyvinutému nástroju ROG AudioWizard sa dočkáte bezchybného zvuku, ktorý vám umožní objavovať aj tie najdrobnejšie nuansy hudobných, herných a filmových zážitkov. Jedná sa o jedno z najlepších zvukových podaní na poli herných notebookov a konkurenciu zanecháva ďaleko za sebou. Zvuk nie je len doplnkom. Je prioritou. Vylepšený zvukový výstup vybavený zosilovačom zabezpečí plnohodnotný zvukový zážitok aj cez slúchadlá.

Aktuálna ponuka herných notebookov ASUS G750 na našom e-shope.


Všetko pre váš komfort
Dlhodobé herné sedenia kladú veľkú dôraz na vyhotovenie notebooku a sú náročné pre hráčov. Preto nové G750 investujú mnoho do tejto oblasti. Odolné kovové šasi v štýlovom Stealth vyhotovení budí dojem nespútaného výkonu. Pritom sa však nezabúda ani na pohodlie. Veľká, priestranná a plnohodnotná klávesnica poskytuje dostatok miesta a pohodlia vďaka miernemu náklonu. Ovládanie je bezchybné, odozva rýchla a konštrukcia precízna. Klávesnica je navyše štýlovo podsvietená, takže aj v noci presne viete kde máte ruky. Kvalitne prevedená opierka zápästia taktiež zvýši vaše pohodlie. A rozmerný touchpad  zmaximalizuje vašu efektivitu.

G750 sú ľahšie a tenšie ako predchádzajúca generácia herných notebookov značky Asus. Aj napriek tomu však v sebe skrývajú vyšší výkon ako ste si v minulosti vôbec vedeli predstaviť. Tento treba vedieť skrotiť a to je úloha unikátneho spôsobu chladenia. Vychádza z jedinečného riešenia svojich predchodcov rady ROG G. Dvojica ventilátorov smeruje svoje výduchy dozadu a dostáva tak všetko teplo čo najďalej od vás a čo najďalej od vnútorných komponentov. Táto dvojica je navyše nečakane tichá, čo zabezpečí nerušené hranie. Z tohto ťažíte nie len vy, ale aj stabilita celého systému a životnosť zariadenia.

Ešte nikdy doteraz ste neboli tak blízko k dokonalosti ako teraz. Asus G750 je unikátom na trhu herných notebookov, ktoré je stelesnením vašich tajných snov. Najvyšší výkon, unikátne a štýlové prevedenie, dôraz na bezkonkurenčný komfort. To všetko sú prostriedky k dosiahnutiu dokonalého zážitku. Voľba je len a len na vás, stačí už len jediný krok.

Aktuálna ponuka herných notebookov ASUS G750 na našom e-shope.

 Najnovšie články a recenzie Zobraziť všetky články