Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Tovar iba na predajni nie je možné objednať cez eshop!


ASUS Designo MX - Nová dimenzia krásy VIDEO (24.01.2013)

Monitory série Designo MX čerpajú inšpiráciu v umeleckej tvorbe minulých tisícročí a pýši sa elegantným, dokonale spracovaným telom pripomínajúcim slnečné hodiny. Model MX279H a MX239H využíva bezrámový panel so širokým 178 ° pozorovacím uhlom a technológiou AH-IPS A +, ktorý je zárukou dokonalého obrazu. Okrem toho je monitor vybavený aj technológiou ASUS SonicMaster vyvinutou v spolupráci so spoločnosťou Bang & Olufsen ICEpower ®, ktorá sa postará o absolútne špičkový zvuk.

Pýchou monitorov série ASUS Designo MX je ich štíhly profil - model MX279H meria v najužšom bode len 17,5mm, MX239H len 14,5mm. Požiadavky na miesto na pracovnom stole sú preto minimálne. Navyše série MX predstavuje bezrámový displej s rámčekom o šírke iba 0,8mm. Decentný, ale elegantné prevedenie je ešte umocnené stojanom, ktorý je inšpirovaný slnečnými hodinami a poskytuje monitoru stabilnú základňu.
Dizajn monitorov rady MX si už vyslúžil ocenenie 2012 Good Design Award.

HP Envy 6 Ultrabook


Monitory Designo MX279H a MX239H sú vybavené AH-IPS A + panelom s pomerom strán 16:9, LED podsvietením a širokým 178° pozorovacím uhlom, ktorý znižuje blednutiu farieb na minimum v horizontálnom i vertikálnom smere a zaručuje kvalitný obraz pri sledovaní takmer odkiaľkoľvek. AH-IPS je najnovšia technológia IPS - ponúka presnejšie farby a vyššiu energetickú účinnosť.     
    
ASUS Smart Contrast Ratio pre verné zobrazenie
Zásluhou technológie ASUS Smart Contrast Ratio (ASCR) dosahuje monitor MX279H kontrastného pomeru 80 000 000: 1 a jasu 250 cd / m². Táto technológia zvyšuje kontrast a ostrosť zobrazenia nastavením intenzity podsvietenia, aby bola dosiahnutá čo najtmavšie čierne a čo najsvetlejšie bielej. Výsledkom je dokonale verné zobrazenie.


QuickFit Virtual Scale pre dokonale presné zobrazenie
Monitor MX279H od spoločnosti ASUS zahŕňa aj exkluzívnu funkciu QuickFit Virtual Scale, ktorá užívateľom umožňuje prezerať fotografie a dokumenty na obrazovke v skutočnej veľkosti pred ich vytlačením. Funkciu je možné aktivovať tlačidlom na monitore a používať ju ako šablónu pre presné prehliadanie a úpravu fotografií v ich natívne veľkosti.
    Série monitorov Designo MX podporuje rozlíšenie Full HD 1920x1080 a ponúka dva porty HDMI aj vstupný port D-sub (VGA). Tieto porty užívateľom otvárajú nové možnosti zábavy, pretože zaisťujú kompatibilitu s celou radou multimediálnych zariadení, ako sú prehrávače diskov Blu-ray, herné konzoly a digitálne fotoaparáty.


Aktuálna ponuka ASUS Designo LCD monitorov na našom eshope


    Video

 

 
 Najnovšie články a recenzie Zobraziť všetky články