Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Tovar iba na predajni nie je možné objednať cez eshop!


Najpredávanejšie produkty

ALIENWARE - nový dizajn a výkon ako z iného sveta (05.08.2013)

Spoločnosť DELL na trh prináša nové herné notebooky Alienware 14, 17 a 18. Nevylepšujú len svoje už dobre známe výkonné komponenty, ale prinášajú novú generáciu pre najnáročnejšie hranie na cestách, ale aj kdekoľvek inde. Hranie má byť odteraz lepšie, rýchlejšie a zábavnejšie vďaka správnemu zoskupeniu tých najmodernejších technológií. A nie sú to len špičkové technológie, ale aj vylepšený a štýlovejší dizajn, ktorý svojimi agresívnymi líniami a farebnými efektmi AlienFX system lighting dáva jednoznačne najavo, že s týmito strojmi sa pred vás môže postaviť čokoľvek. Žiadna aplikácia nebude problémom, žiadna hra nebude príliš náročná. Novinky Alienware sú vyladené po každej stránke vďaka sade nových a vylepšených aplikácií, ako sú napríklad AlienAdrenaline a AlienFusion pre správu napájania, jeho tweakovanie a vytváranie rôznych profilov, či AlienTouch pre nastavenie touchpadu.

Alienware 14 – výkon do tašky
Ešte nikdy nebol 14-palcový notebook taký výkonný ako teraz. Jedine s Alienware 14 máte možnosť zobrať si so sebou v taške alebo ruksaku malý, ľahký, no pritom prekvapivo výkonný stroj, ktorý zatočí aj s tými najnáročnejšími hrami. Tento herný notebook je skutočne najvýkonnejšie 14-palcové zariadenie na trhu. Vďaka výbornej mobilite si tak všetok tento výkon môžete vybrať so sebou zobrať kamkoľvek a ani nebudete vedieť, že ho máte pri sebe. Akákoľvek forma zábavy, ale aj práca sa pre vás stane hračkou. A môžete si to všetko užívať buď na skvelom IPS displeji, alebo aj na veľkej obrazovke, či už vďaka HDMI, alebo prostredníctvom technológie bezdrôtového prenosu.

Alienware 14 je perfektnou voľbou pre ľudí, ktorí hľadajú vysoký výkon a dokonalú mobilitu. Rozmerovo sme vám ho už priblížili, teraz je na rade výkon. O ten sa starajú hlavne najnovšie procesory Intel Core i7 štvrtej generácie (Haswell). Tie si jednoducho poradia s každou aplikáciou a frekvenciou sa pohybujú až do 3,80 GHz. K špičkovej zostave patrí až 16 GB RAM, či napríklad grafická karta NVIDIA® GeForce® GTX 765M s 2 GB RAM. Všetky dnešné a aj prichádzajúce hry zvládnete až vo Full HD a rovnako ako aj v ďalších modeloch špičkovému obrazu dokonale sekunduje prémiový audio systém s intuitívnym rozhraním Dolby® Home Theater® v4, aby boli vaše herné, multimediálne, ale aj pracovné zážitky jednoducho perfektné.

Aktuálna ponuka Alienware 14 na našom e-shope.


Alienware 17 – zážitok z celého desktopu v jednom notebooku
Nový Alienware 17 je perfektnou voľbou pre tých, ktorí sa nevedia rozlúčiť s desktopovým hraním. Alebo pre tých, korí bažia po čo najvyššom výkone. Silu veľkých počítačov totiž spútal v kompaktnom a skvele vyzerajúcom prevedení, čiže môžete dať zbohom neforemným krabiciam. Tento notebook je určený hráčom a tomu sa prispôsobil každý jeho aspekt. Od výzoru, cez softvérové centrum Alienware Command Center 3.0 na úpravu svetelných efektov až po taktické klávesy Alienware TactX so špeciálnymi príkazmi, ktoré môžu hráči použiť na nastavenie makier. Dokonalý herný zážitok na cesty, domov, kdekoľvek si len budete priať a to bez akýchkoľvek kompromisov.

Na výber máte z niekoľkých výkonných procesorov Intel Core i7 štvrtej generácie, ktoré si poradia so všetkým. V tomto prípade ale navyše s obrovskou rezervou, nakoľko k dispozícii máte aj pretaktovanú variantu s frekvenciou až 4 GHz. Notebook môžete vybaviť až 32 GB RAM, aby sa miesto pre túto medzeru ešte viac rozrástlo. A ak by sa vám to najlepšie z procesorov a pamätí málilo, tak si môžete vybrať jednu z trojice grafických kariet NVIDIA® GeForce®: GTX 765M s 2 GB RAM, GTX 770M s 3 GB RAM alebo GTX 780M so 4 GB RAM. Nechýba možnosť vybaviť notebook niekoľkými pevnými diskami vrátane rýchlych SSD pre najlepší pomer výkonu a kapacity, či voliteľné 3D zobrazenie, ktoré vyšperkuje dokonalý audiovizuálny zážitok.

Aktuálna ponuka Alienware 17 na našom e-shope.


Alienware 18 – na plné obrátky
Najvýkonnejším strojom z novej ponuky Alienware je „osemnástka“. Ide o najvýkonnejší herný 18-palcový notebook na svete a konkurenciu zanecháva míle za sebou. Ak potrebujete obrovský výkon a nechcete z neho obetovať ani len percento, tak toto je tá pravá voľba pre vás. Vo vynikajúcom prevedení, ktoré je splneným snom tých najnáročnejších hráčov, ponúka nekompromisný výkon, bezkonkurenčný štýl a vyhotovenie ako z iného sveta. Môžete si upravovať úžasné svetelné efekty, môžete programovať jedinečné taktické klávesy Alienware TactX na využitie makier v hrách, ale hlavne si ten všetok úžas môžete užívať v tichu a perfektne vychladené. Jedinečný spôsob chladenia Alienware 18 sa postará o to, aby ste z herného zážitku vyťažili maximum a to bez jedinej, aj tej najmenšej chybičky. Váhate ešte?

Ak áno, tak vás možno presvedčí bezkonkurenčná hardvérová konfigurácia, ktorú si dokážete navoliť sami podľa vlastných preferencií. Môžete siahať po najvyššom možnom výkone, môžete kombinovať podľa potrieb na kapacitu, alebo aj na zníženú cenu notebooku. Najvýkonnejšie procesory Intel Core i7 štvrtej generácie poskytujú dostatok výkonu aj do vzdialenej budúcnosti. Nemusíte sa však uspokojiť so základom. Môžete si zvoliť aj jednu z pretaktovaných variant, ktoré výkonovo zatienia všetko na trhu. Dopracujete sa tak k frekvencii až 4,3 GHz. Samozrejmosťou je až 32 GB RAM, možnosť voľby pevného disku podľa vlastných potrieb a určite vás oslovia jedinečné SLI riešenia grafických kariet. Len si predstavte, že máte k dispozícii dva motory, ktoré sa starajú o vykreslenie obrazu. Môžete si vybrať dvojicu GTX 770M alebo GTX 780M. Čerešnička na torte výkonu Alienware, ktorú sme vám dnes predstavili.  

Aktuálna ponuka Alienware 18 na našom e-shope.
 Najnovšie články a recenzie Zobraziť všetky články