Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Tovar iba na predajni nie je možné objednať cez eshop!


Najpredávanejšie produkty

Aký je nový Office 2013? Aké zmeny prináša? (02.03.2013)

Po novom operačnom systéme, ktorého sme sa dočkali v priebehu minulého roku, sa Microsoft pustil do svojho populárneho kancelárskeho balíka Office, ktorý samozrejme po uvedení operačného systému Windows 8 nesmie chýbať. Za dlhé roky si Microsoft Office vybudoval povesť pravdepodobne najlepšieho komerčne vydaného kancelárskeho balíka. A rozhodne chceli túto povesť do bodky naplniť aj v prípade najnovšieho prírastku, na ktorý sme čakali takmer 3 roky.

Microsoft Office 2013 prináša mnoho zmien
Microsoft Office 2013 nie je len pokračovaním v nastolenom trende, ktoré by sa znieslo na vlne menších kozmetických zmien. Zmien je v novom balíku mnoho. Niektoré sú výraznejšie, niektoré len menšie, no všetky si kládli za úlohu zlepšiť a zefektívniť vašu prácu. My vás s týmito zmenami zoznámime, predstavíme vám novinky a možno aj poradíme v tom, ktorá verzia je tá najlepšia práve pre vás.Office 2013 prináša výrazné zmeny vo svojich licenciách. Základná licencia, ktorá vám sprístupní balík na neobmedzenú dobu, samozrejme zostáva. Novinkou je však Office 365. Ten je odpoveďou na aktuálnu dobu, v ktorej nie len firmy, ale už aj domácnosti disponujú nejedným PC, notebookom, netbookom, či tabletom. Office 365 ponúka neobmedzenú licenciu všetkých dostupných programov po dobu jedného roka a to až na 5 zariadení. Študenti a akademickí pracovníci môžu navyše v rámci tejto edície využiť licenciu predĺženú až na 4 roky. Okrem študentskej edície Office 365 ponúka aj edíciu pre domácnosti a pre biznis sféru.

Novinkou je tiež digitálna distribúcia celého balíka. Čo sa štandardných licencií týka, tak ponúka 3 zaužívané edície. Verzia pre domácnosti ponúka textový editor Word, tabuľkový editor Excel, editor prezentácií PowerPoint a nástroj na písanie poznámok OneNote. Edícia pre podnikateľom obsahuje navyše aj nástroj Outlook. Obsahovo najbohatšia je edícia pre profesionálov, v ktorej ešte nájdete databázový nástroj Access a editor Publisher.

Microsoft so svojim novým kancelárskym balíkom doťahuje víziu nového ovládania k dokonalosti aj v kancelárskej sfére. Dotykové ovládanie je doménou Windows 8 a preto je mu prispôsobený aj Office 2013. Vy si vyberiete ako chcete nástroje balíka ovládať a Office tomu prispôsobí ovládaciu schému. Cloudové riešenia sú taktiež budúcnosťou. Prostredníctvom Skydrive vám nový Office dáva k dispozícii až 7GB úložného priestoru v Cloude. Microsoft Office 2013 je dostupný od 28. februára a okrem uvedených vlastností ponúka aj väčší dôraz na intuitívnosť práce a tvorby v jeho aplikáciách, možnosť editovania PDF dokumentov priamo vo Worde a jeho nová predplatená edícia Office 365 je vždy aktuálna, pričom vás obdarí ešte aj bonusmi ako 20GB Skydrive úložného priestoru navyše, či 60 voľných minút na volanie cez Skype mesačne.  


Aktuálna ponuka Microsoft Office 365 na našom eshope.

Aktuálna ponuka Microsoft Office 2013 na našom eshope.

 


 Najnovšie články a recenzie Zobraziť všetky články