Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Tovar iba na predajni nie je možné objednať cez eshop!


Najpredávanejšie produkty

AKCIA: Rozdávame viac ako 1333 chladiacich podložiek (16.07.2013)

Poriadne leto sa nám snáď konečne rozbehne a keď sa tak stane, tak sa roztrhne vrece s ľuďmi, ktorí sa budú naháňať za klimatizáciami, tlačiť pri vode, či kupovať zmrzlinu ako o život. Schladiť sa počas nevydržateľných horúčav je úplne bežné a samozrejme aj vhodné. Mysleli ste však počas týchto letných dní aj nad chladením svojich notebookov? Rovnako ako vám, tak aj im prekáža teplo. Kým vy sa potíte, pre notebook môže byť prehrievanie cestou k poškodeniu.

Vy nakupujete, my rozdávame

A práve preto sme pre vás pripravili výnimočnú letnú akciu, ktorá vás nie len poteší, ale hlavne vám výborne poslúži. Bez ohľadu na to, či nakupujete v jednej zo sieti našich kamenných predajní alebo uprednostňujete pohodlie nákupu z domova cez internet, darček máme pripravený pre každého z vás. Toto leto vám totiž zadarmo rozdáme viac ako 1333 chladiacich podložiek pod notebook. Stačí si vybrať akýkoľvek notebook z našej ponuky a automaticky vám k nemu pribalíme jednu podložku ako bonus. Ale poponáhľajte sa. Podložiek síce máme veľa, no ani naše sklady nie sú neobmedzené. Akcia platí od 15.7. 2013 do 4.8. 2013 alebo do vypredania zásob.

Vyberie si každý
Touto špeciálnou akciou však ani zďaleka nekončíme. Aby sme vás nelákali len na chladiace podložky, tak výrazného oživenia sa dočkala aj celá naša ponuka notebookov. Výborný výber, ešte lepšie ceny a jedna ponuka lepšia ako druhá. Farebné a štýlové, dotykové notebooky a aj ultrabooky, na prácu, zábavu, výkonné a aj cenovo dostupné. Ideálny notebook pre seba si tu skutočne nájde každý. Z ponuky však vyberáme sedem výnimočných kúskov, pri ktorých sme znížili cenu. Rozhodne by ste mali na ne upriamiť svoju pozornosť.

TOP AKCIA
Akýmsi kráľom tejto zvýhodnenej ponuky je výborný pracovný notebook HP 650 s výkonným procesorom Intel Core i3. Okrem ceny je v jeho prípade výnimočným aj balenie. Nedostanete k nemu len chladiacu podložku, ale aj tlačiareň HP Deskjet 1050A a štýlovú tašku HP na jednoduché prenášanie notebooku.
 Najnovšie články a recenzie Zobraziť všetky články