Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Tovar iba na predajni nie je možné objednať cez eshop!


Najpredávanejšie produkty

Acer S3 Ultrabooky s puncom exkluzivity a vo veľmi príjemnom vyhotovení (02.11.2013)

Ultrabooky Acer S3 už možno poznáte. V rôznych inkarnáciách sa na trhu objavujú už niekoľko rokov. Ide o jednoducho elegantné, ľahko prenosné a pritom funkčne a vyhotovením veľmi dobre zvládnuté notebooky. Možno aj viac ako iné ultrabooky sa tieto snažia budiť podobný dojem ako MacBook Air a pritom za oveľa prívetivejšiu cenu. Zo série Acer S3 na náš trh dorazili dve zaujímavé novinky, ktoré vám dnes bližšie predstavíme. Konkrétne ide o dva modely Acer S3-391.

Oba ultrabooky sú jednoduché a elegantné 13,3-palcové modely v krásnom zlatom vyhotovení, ktoré síce budí exkluzívny dojem už na prvý pohľad, ale ceny oboch ultrabookov sú prívetivé. Celá konštrukcia ultrabookov je zo zliatiny hliníka a horčíka, takže farba nie je jedinou exkluzívnou vlastnosťou zovňajška. Konštrukcia je spevnená a odolná aj voči menším poškodeniam. Dizajn inšpirovaný aerodynamickými tvarmi dobre sadne do rúk a vyzerá veľmi dobre. Navyše je celá konštrukcia aj príjemne ľahká a kompaktná. Poteší vás svojou hrúbkou len 13 mm a hmotnosťou necelých 1,4 kg. Hravo tak tieto ultrabooky hodíte do tašky a nosíte so sebou kamkoľvek potrebujete. Tomu napomáha aj batéria, ktorá dokáže zariadenie udržať pri živote až 5 hodín.

Acer oba nové S3-391 označuje ako ultrabooky s ultrarýchlou odozvou. Rýchla odozva je dosiahnutá za pomoci režimu Instant On, kedy je ultrabook pripravený k práci po 2 sekundách od prebudenia. Nijak závažná funkcia poteší v prípadoch, že chcete dobre optimalizovaný pracovný nástroj, ktorý je ihneď pripravený k používaniu. Celkovo sa o svižný chod stará operačný systém Windows 8 v 64-bit verzii, ale Acer vsádza aj na moderné technológie.

Oba modely disponujú rovnakým 13,3" HD 1366x768 Acer CineCrystal™ displejom s LED podsvietením. Oba disponujú 500GB pevným diskom a 4GB RAM, či integrovanou grafickou kartou Intel® HD 4000. Rozdiely teda nehľadajte ani tak vo výbave, ale hlavne v procesore. Lacnejší model je vybavený dvojjadrovým procesorom Intel® Core™ i3-3217U s frekvenciou 1,80GHz, kým v strede toho silnejšieho tlčie výkonnejší dvojjadrový Intel® Core™ i7-3537U s frekvenciou 2,00GHz. Oba ultrabooky to tak robí vhodné na bežnú prácu, internet, ale aj zábavu v podobe multimédií.
Oba modely ulrabookov zdieľajú rovnakú výbavu. Nájdete tu HDMI port pre vyvedenie signálu na vašu TV, dva rýchle porty USB3.0, webkameru Acer Crystal Eye HD, čítačku pamäťových kariet 2 v 1, všetky štandardné možnosti pripojenia drôtovo aj bezdrôtovo, či dokonca zvukovú technológiu Beats Audio™ s 2 reproduktormi a basovým reproduktorom HP Triple Bass Reflex. Celkovo tak ide o štandardné ultrabooky, avšak s puncom exkluzivity a vo veľmi príjemnom vyhotovení, ktoré ohúri nie len ľudí okolo vás, ale hlavne sa bude páčiť vám.

Aktuálna ponuka ultrabookov Acer S3 na našom e-shope.


Najnovšie články a recenzie Zobraziť všetky články