Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Tovar iba na predajni nie je možné objednať cez eshop!


Najpredávanejšie produkty

Acer Aspire R7 – najzvláštnejší ultrabook na trhu (08.07.2013)

Trh ultrabookov zažíva rozkvet, aký sme tu doteraz nemali. A nie je to len o tom prinášať stále výhodnejšie modely s lepšími možnosťami a časom čo raz prijateľnejšou cenou. Dnes je trh aj o tom, aby sa jednotliví výrobcovia odlíšili od ostatných. V súčasnosti je v móde priniesť na trh nie len štýlový ultrabook, ale pridať mu aj niečo navyše. Pridať mu možnosti jednoducho sa premeniť na niečo iné. Napríklad na tablet. Zvyšuje sa tak používateľský komfort a aj možnosti personalizácie zariadenia. Aj takýchto zariadení tu však dnes máme už pomerne dosť. A tak treba hranice posunúť ešte ďalej. Ešte bližšie k ľuďom a ešte ďalej od konkurencie.

To sa podarilo Aceru. Zo série Aspire sa spoločnosti podarilo vytvoriť zaužívanú a najmä dobre známu značku, ktorej meno na trhu dosť rezonuje. Zákazníci ho poznajú a vyhľadávajú. Model R7 je však Aspire, aký ste ešte nevideli. Od všetkého, čo poznáte, sa líši už na prvý pohľad a právoplatne si tak odnáša titul najzvláštnejšieho ultrabooku na trhu. V čom spočíva jeho čaro?
Maximalizovaná flexibilita


Prvkom, ktorý dominuje celému zariadeniu, je patentovaný Ezel kĺb, ktorý drží displej spojená s telom ultrabooku. Tento kĺb nie je len obyčajnou atrakciou, ktorú použijete raz a navždy na ňu zabudnete. Jeho možnosti sú obrovské. Vďaka nemu si môžete náklon displeja dokonale prispôsobiť. Samozrejme základnú polohu má v notebookovom režime, nerobí mu však problém ani sklopenie do podoby tabletu, či preklopenie tak, aby ste pred sebou mali displej.

A je tu ešte jedna špeciálna pozícia, ktorú budete priam blahorečiť. Ezel režim celý displej priblíži k vám tesne za klávesnicu. Tým pádom si vy môžete celé zariadenie priblížiť k sebe. Môžete tak hodiť za hlavu odďaľovanie ultrabooku kvôli tomu aby sa vám celý zmestil na stôl a jeho nožičky nepretŕčali mimo neho. S týmto riešením však prichádzajú niektoré zmeny, na ktoré si musíte zvykať.

Aktuálna ponuka Acer Aspire R7 na našom e-shope.
Dizajnovaný pre dotyk
Acer Aspire R7 a hlavne jeho Ezel kĺb je navrhnutý tak, aby vám umožnil vyťažiť maximum z dotykového ovládania pomocou displeja. Samozrejme nechýba operačný systém Windows 8, ktorý je pre dotykové ovládanie priam stvorený. Tento ultrabook má netradične touchpad až nad klávesnicou a to preto, aby bola k vám čo najbližšie a v Ezel režime aj displej. Stávka na dotykové ovládanie je však veľká. Rozhranie Metro a jeho aplikácie nie je problém ovládať dotykom.

Pri práci však používate aj iné aplikácie. Zvlášť textové editory nie sú práve naklonené ovládaniu dotykom. A nie len tie. Pre bežné kancelárske použitie je myš prípadne touchpad stále neoceniteľným pomocníkom a jeho umiestnenie v R7 nie je ergonomicky najlepšie, prípadne si ho celú dobu prekrývate displejom. Aj pre tieto prípady je tak v balení pripravená samostatná USB myš, aby ste mohli pracovať ako predtým, akurát o niečo príjemnejšie.
Pre každého
Vo všetkých jeho režimoch určite výborne využijete veľký 15“ Full HD IPS displej. Či už ho používate ako tablet v rukách, ako bežný notebook, alebo ako displej pre multimédiá, oceníte jeho svietivosť a aj odolnosť voči odtlačkom. Fanúšikovia multimédií na cestách určite ocenia aj kvalitný audio systém pozostávajúcich zo 4 reproduktorov Dolby® Home Theater® v4.

Acer Aspire R7 je tvorený hlavne hliníkovým telom. To zaručuje na jednej strane výborný vzhľad a punc luxusu. Elegancia sa v jednom zariadení miesi so štýlovosťou. Taktiež zaručuje výbornú odolnosť materiálov a aj robustnosť, vďaka čomu ho len tak nepoškodíte. Takýto materiál je príjemný na dotyk a navyše dobre rozvádza teplo, takže sa nemusíte báť. Týmto všetkým tak tento ultrabook spĺňa tie najprísnejšie kritériá.

Aktuálna ponuka Acer Aspire R7 na našom e-shope.Jednotlivé modely sa svojimi komponentmi môžu síce líšiť, ale výkon hrá v prípade Acer Aspire R7 pomerne dôležitú rolu. Každá z konfigurácii sa spolieha na špičkové komponenty, aby tak zákazníkom priniesli nie len najzvláštnejší ultrabook na trhu, ale aj kúsok, ktorý je navyše výkonný. V každom prípade je tak R7 zaujimavým ultrabookom, ktorý si zaslúži vašu pozornosť.

Aktuálna ponuka Acer Aspire R7 na našom e-shope.Najnovšie články a recenzie Zobraziť všetky články