Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Tovar iba na predajni nie je možné objednať cez eshop!


O spoločnosti

 

Spoločnosť SHARK Computers, a.s. vznikla transformáciou spoločnosti s.r.o. založenej v roku 1997 a od svojho počiatku sa sústreďuje na predaj výpočtovej techniky a komplexné služby s tým súvisiace. Presadili sme sa hlavne v spotrebiteľskom sektore a sektore malých a stredných podnikov. Od prvopočiatku sa zaoberáme aj výrobou stolných počítačov pod značkou SHARK, ktoré vyrábame moderným procesným systémom s dôrazom na testovanie a výstupnú kontrolu.Od roku 2001 spoločnosť začala budovať predajnú sieť veľkoplošných predajni s dôrazom na okamžité vybavenie potrieb zákazníka širokým sortimentom tovaru ihneď k odberu. Podarilo sa nám vybudovať najväčšiu sieť predajni s digitálnou technikou na Slovensku.V roku 2003 sme rozbehli internetový obchod, v ktorom ponúkame okrem najširšieho sortimentu digitálnych produktov s možnosťov okamžitého odberu tovaru z ľubovoľnej pobočky , čím sme o krok vpred pred konkurenciou. Momentálne je v prevádzke už tretia verzia tohto obchodu, ktorú budeme stále vylepšovať.
Momentálne zamestnávame vyše 70 pracovníkov, ktorých počet stále rastie. Kladieme veľký dôraz na kvalitu našich ľudí, všetci pracovníci absolvujú pravidelné školenia , pracujú s moderným informačným systémom a spoločnosť im poskytuje možnosť profesného rastu. Máme záujem o nových kvalitných ľudí. Ak máte záujem u nás pracovať môžete zaslať svoj životopis na olz@shark.sk.
Martin Kosorin
Riaditeľ spoločnostiZnačka SHARK je registrovanou ochranou značkou pre oblasť strednej Európy.