Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií

Tovar iba na predajni nie je možné objednať cez eshop!


O spoločnosti

Na slovenskom trhu pôsobíme už viac ako 19 rokov a sme najväčším slovenským predajcom výpočtovej techniky. Našim zákazníkom ponúkame široké portfólio produktov za výborné ceny a tiež poradenské, finančné a servisné služby.
Okrem klasického predaja výpočtovej techniky sa  zaoberáme aj výrobou stolných počítačov pod značkou SHARK, ktoré skladáme podľa individuálnych požiadaviek a potrieb našich zákazníkov s veľkým dôrazom na testovanie a výstupnú kontrolu.

V súčasnosti máme 16 maloobchodných prevádzok v týchto mestách na Slovensku: 1 predajňa v Bratislave, ďalšie nájdete v Trnave a v spolupráci s našimi obchodnými partnermi prevádzkujeme predajne v Košiciach a Prešove.

Okrem kamenných predajní prevádzkujeme aj internetový obchod, v ktorom ponúkame široký výber produktov bielej, šedej aj čiernej techniky, ktorý spokojí aj tých najnáročnejších zákazníkov. V prípade online objednávok tovar zasielame kuriérom. Zákazníci si tiež môžu svoju objednávku osobne vyzdvihnúť v ktorejkoľvek z našich predajní bez poplatkov za dopravu.
 
Veľký dôraz kladieme na kvalitu a odbornosť našich ľudí a tiež na spokojnosť našich zákazníkov. Predajcovia absolvujú pravidelné školenia, aby zákazníkom vedeli odporučiť a poradiť vhodný produkt, ktorý bude spĺňať všetky ich požiadavky.